Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy hatott a gonapeptyl vagy...

Hogy hatott a gonapeptyl vagy más tüszőrepesztő injekció?

Figyelt kérdés

Nektek is durva görcsöket csinált?

Azt kaptam tüszőrepesztőnek, az inszemináció napján már éjjel arra keltem, hogy iszonyatos görcseim vannak. Nem vettem be gyógyszert, nehogy baj legyen. Délelőtt megcsinaltak az inszeminációt, délutánra már jobb lett.

Egyébként nem szoktam megerezni az ovulációt,semmit.


2020. aug. 1. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Doki mindig kérdezte másnap, hogy éreztem e szúrkálást. Valószínűleg csak a tüszőrepedést érezted. Gondolom kaptál tüsző serkentő gyógyszert is, így lehet pl több/nagyobb tüsződ lett mint általában azért érezted meg jobban. Sok sikert!
2020. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sikerült azóta neked a baba?

Ha igen, hogyan?

2020. aug. 1. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt 5 inszemináció. Most vagyunk a 3.lombikban. Reméljük sikerült, hétfőn kell menni vérvételre.
2020. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!