Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után mit tudnak...

Inszemináció után mit tudnak megállapítani?

Figyelt kérdés

Inszemináció után 2 héttel kell visszamennünk Tapolcára. Gondolom vérből nézik a sikerességet.

Lehet akkor arra következtetni bármiből (pl hcg mennyisége), hogy egy vagy több baba van-e?



2020. aug. 7. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan, a béta hcg fogja megmutatni, hogy van-e baba. Abban nem vagyok biztos, hogy már ilyen korán tudják-e, hogy esetleg ikrek. Szerintem azt később tudják, ahogy emelkedik a szintje.
2020. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet következtetni. Nekem magas volt a 14. napon a HCG szint. Mondta az orvos, hogy nagy esély van az ikerterhességre. Végül egy baba lett, de voltak jelei, hogy esetleg kettőnek indulhatott.
2020. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Első vagyok. A HCG nagyon tág határok között mozog, pusztán az alapján nem lehet megmondani, hogy ikrek-e.
2020. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapolcán uh és vizelet teszt van. Ha elindult valami, uh-n is látják. Pozitív teszt után 1 hét múlva kell újra menni.

Volt tapolcai lombikos anyuka ☺

2020. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!