Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nőgyógyászati terhesség...

Nőgyógyászati terhesség megállapítás lehet téves?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve. Mai napon voltam nőgyógyásznal és úgy látta már nincs meg a terhesség. Mivel nem lát semmit. Lehetséges hogy a kis terhesség miatt nem láthatja? KB 3 hetes lehetek és hátrahajlo a mehem. A teszt tegnap is pozitív volt. Holnapra kiirt béta hcg vérvételt.

2019. márc. 26. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell 5 hetesen orvoshoz rohangálni. Ha megvárod szép türelmesen a 6-7 hetet (utolsó menstruációtól, mivel onnan számoljuk...), akkor látni is fogják.

Simán lehet, hogy csak kicsi még, lehet később is fogant, mint gondolod. Csak felesleges orvoshoz járás, felesleges aggodalom és felesleges laborvizsgálat. Ha nincs panasz, nyugodtan el lehet üldögélni otthon 2-3 hetes vérzéskimaradásig.

2019. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Lehetséges. Hüvelyi ultrahanggal nézte? Én is túl korán mentem, nem volt még szívhang, később lett. De ha abszolut semmit nem lát, az azęrt gyanús.
2019. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Elképzelhető, hogy nem áll fent terhesség, csak maga a teszt volt hibás.

Ám az is elképzelhető, hogy a teszt jól mutatta ki a terhességet, csak még annyira az elején vagy, hogy az orvos nem tudta megállapítani. Várj még 1-2 hetet legalább, hogy biztosra mondható legyen.

Ne aggódj rajta, jövőhéten vegyél egy újabb tesztet, és az orvosoddal beszéljetek meg egy későbbi időpontot. Tudom, ilyenkor nem lehet nyugton maradni, de ne stresszelj rá. Ha a baba jönni akar, akkor jönni is fog. Az idegeskedés viszont árt.

2019. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért mentem, mert barna folyasom van. Szerinte elvetéltem. De semmi panaszom nincs :(
2019. márc. 26. 20:55
 5/20 A kérdező kommentje:
Holnap a vérbol vett béta hcg kimutatja, de én nagyon reménykedem benne hogy minden rendben
2019. márc. 26. 20:57
 6/20 A kérdező kommentje:
Az mehnyalkahartyam vastagsaga 8.3 mm
2019. márc. 26. 21:00
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen vékony mnyhval nem valószínű élő terhesség.
2019. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Majd írj kérlek, mi volt!
2019. márc. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

En 5+3 hetesen voltam eloszor mert barnaztam, akkor lattak petezsakot, szikholyagal. 6+3 hetesen mar volt szivmukodes. En is barnazas miatt mentem ennyire koran nogyogyaszhoz, foleg hogy eddig tobb vetelesem is volt.

Most 8 hetes vagyok es egyenlore minden rendben.

A hatrahajlo mehed nem befojasolja hogy lattjak-e ilyen koran a babat vagy sem. Max annyi hatranya lehet a hatrahajlo mehnek hogy jobban fog fajni mikor nyulnak a mehet tarto szalagok. Nekem ezt mondta az orvos, mert nekem is hatrahajlo. Amugy biztos hogy mar 5 hetes vagy? Lehet azert nem latt semmit mert kisebb a terhesseg.

Drukkolok neked hogy a vereredmenyed jo legyen es minden rendben legyen veled. Majd ird meg hogy mi a helyzet veled.

2019. márc. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Amugy hogy valaszoljak a kerdesedre, igen lehet teves.

9es voltam

2019. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!