Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon szeretnénk babát, a...

Nagyon szeretnénk babát, a ciklus 24. napjan voltam nőgyógyásznal, hüvelyi uh-nál megallapitotta, hogy látszik a petezsák. Ez mit jelent? A petezsak csak akkor van ott ha terhes vagyok? A mensim 1 napja késik, de a teszt negatív.

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha petezsák látszik, akkor már legalább 5 hetes terhes vagy és nem egy napja késik, hanem 7-10. A teszt pedig már rég pozitív lenne. Valamit félreértettél, másold be, hogy mit írt pontosan a leletre.
2019. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leletet nem kaptam, annyit mondott a vizsgálat közben, hogy látja hogy volt peteeresem, mert látszik a petezsák (biztos ezt mondta) erre ravagtam hogy az jót jelent ugye? Mondta h igen... Csak utána kezdtem el gondolkodni, hogy én úgy tudom h petezsak akkor van ott ha terhesség áll fenn... Vagy nem? Most vagyok a ciklus 30. Napján
2019. márc. 7. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De, ha látható a petezsák, akkor már terhesség áll fenn, legalább 5 hetes, ahogy mondtam. A mondatnak így orvosilag semmi értelme, szóval vagy félrebeszélt a doki, vagy te emlékszel rosszul. A tüszőrepedés megtörténe abból látszik az UH-n, hogy látható a petefészekben a sárgatest, ami repedés után alakul ki a tüsző helyén. Ha már látszik a petezsák, akkor a doki nem fogja hozzátenni, hogy volt peteérés, mert az alap. Szóval ha egy doki petezsákot lát, akkor inkább úgy kommentálja, hogy úgy néz ki, baba lesz, de még meg kell hogy jelenjen a petezsákban a szikhólyag, az embrió, illetve ezután a szívhang és akkor majd lehet örülni.


Szóval nekem ez így nem kerek. :) Nem voltam ott nyilván, csak azt mondom, hogy nekem mi a logikus három terhesség után. :) Drukkolok, hogy legyen baba!


Mivel váltatok el? Mikor kell visszamenni?

2019. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, nekem is elég zavaros az egész... Főleg így hogy késik is az általában pontos mensim... Fura volt a doki, még az uh képet is mutatta. Azzal váltunk el, hogy egy hét múlva érdeklődhetek az eredmények után. KB rosszul mondta és nem petezsakot csak véletlenül mondta... Míg meg nem jön addig azért reménykedem!
2019. márc. 7. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
2019. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 nap késéssel megjott... Erősen... Darabosan...
2019. márc. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!