Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan viselte a kapcsolatotok...

Hogyan viselte a kapcsolatotok az akár évekig tartó próbálkozást?

Figyelt kérdés

Mi már több mint fél éve nem védekezünk de nem jött eddig össze a gyerkőc.

Így elhatároztuk, hogy itt az ideje komolyabban próbálkozni. Ez azt jelenti hogy a peteérés előtti másfél-két hétben két naponta lefekszünk és LH teszttel figyelem hogy mikor lesz a termékeny időszaknak vége az adott hónapban.

Jelenleg még bőven fel lehet dobni az alkalmakat (párom nem is panaszkodik) de attól tartok hogy ez egy pár hónapon belül ez nem lesz lehetséges és gyakorlatilag kényszeressé válik az egész.

Nektek mi a tapasztalatotok?

Megjegyzés: nem eröltetem a páromra a gyerek témát, ő hozta fel annó hogy örülne ha összejönne a babóca.



2020. aug. 28. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
De, erőltetitek. Megveszed az ovulacios tesztet, azon a héten szexeljetek többet, de csak ha van kedvetek. Ha nincs, akkor nem. Valaki 2 évig próbálkozik a gyerekkel. Nem kell itt fél év után már egyből kétségbe esni hogy akkor már kötelező a szex.
2020. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Mi orvoshoz jártunk, closty-t szedtem, és UH-val határozta meg az időpontot. Mondta hogy előtte 1 napig ne, aztán lehet, majd egy nap szünet és megint. Többbnyire inkább a szünnapot volt nehéz betartani. Nagyon féltem hogy milyen hatással lesz a "kötelező" együttlét, de semmi gondunk nem volt, amúgy is abban az időszakban voltam a legkívánósabb.

Most veszélyeztetett várandósként sajnos tiltólistás az együttlét, jó visszagondolni a próbálkozás időszakára, amikor azért nem spóroltunk a dologgal ;)

2020. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
A férfiak imádnak parancsra dugni. Az LH teszt igazi ajzószer.
2020. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Az elsőre 2 évet vártunk. A másodikra harmadikra fél-fél évet.

Jártam dokihoz kezeltük a gondomat férjem is elment 1 spermavizsgálatra.

Ezen kívül soha a büdös életbe nem lh teszteltem, nem bújtam a naptárt, nem forogtunk ekörül csak szimplán élveztük egymást amikor megkívántuk egymást.

2020. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Én LH teszteltem meg minden, de volt olyan hónap, hogy kifejezetten az ovu környékén nem volt akkora kedvem/kedvünk. Hát akkor az a hónap kimaradt :) Csak épp tudtam, mikor van.

Nekem nagyon fontos, hogy ne kötelező meg időzített legyen az együttlét.

8 hónap alatt jött össze így egyébként.

2020. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok értelme van ovu előtt két héttel szexelni, az a menstruáció.
2020. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

A legfontosabb! Csak akkor legyetek együtt amikor jólesik.

Az már más kérdés hogy amikor PE van akkor bele lehet adni anyait apait, de ne legyen "rendszer" belőle. Akkor és ahogy jólesik. Máskülönben nem lesz jó az együttlét, és ramentek tiis.

2020. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem görcsöltünk.

Nem bújtam a naptárat, nem tesztelgettem össze-vissza, csak élveztük és szerettük egymást. Az első gyerek 6 év után fogant meg, a kicsik első hónapban. A szerelmünk pedig egyre erősebb.

2020. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk nem is lehet gyerekünk egyáltalán, 2 év után derült ki... örökbe fogadtunk végül. Nagyon szeretjük egymást, nem okozott törést a szerelmünkben. Jó, nem saját gyerekünk, de nagyon boldogok vagyunk így is. :)
2020. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!