Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Velem vagy. Teszttel lehet a...

Velem vagy. Teszttel lehet a gond?

Figyelt kérdés
3 hónapja használok ovulációs tesztet de egyszer sem mutatott pozitívat. Volt hogy a ciklus minden napján csináltam. A ciklusaim pontosan 28 naposak. A közepén megjelenik a teszten a második vonal de sosem éri el a pozitívat. Most pl napok óta ott van a második vonal de egyatalan nem erősödik. Már tesztet is váltottam de semmi. Kb 5 hónapja hagytam abba a fogamzás gátló szedeset. Jelzem nem gyermek vállalás céljából csinálom csak elgondolkodtam hogy sok esélyem lett volna a teherbeesésre mégsem estem soha teherbe. Ezért kíváncsiságbol elkezdtem tesztelni. Meg arra is figyelek hogy előtte 2 óráig ne pisiljek és ne igyak. Egy nap 2 tesztet csináltam dél körül meg este és így sem volt soha pozitív.
2020. szept. 4. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy erősebb érzékenységűt kellene kipróbálnod, nem mindenkinek mutatja a 25-ös érzékenységű
2020. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 3 éve LH tesztelek nekem sem volt még soha pozitív még a 10-es érzékenységű sem, sajnos nem is lettem terhes az elmúlt 3 évben amióta próbálkozunk, úgyhogy engem is érdekel mi okozza.
2020. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Derwer ***** válasza:

Ha az LH teszt nem lesz pozitív, akkor jó eséllyel (99% ? ) nincs peteérés.

érett pete nélkül, pedig bármennyi sperimium bejuthat, nem lesz terhesség.


Ezt hormonzavar okozza, amit sokszor pajzsmirigy probléma.

Ezt az állapotot - minimum ha gyereket szeretne valaki - ki kell viszgálni és kezelni. (Nálunk is volt ilyen gond, és nálunk egy kis dózisú L-Troxyin megoldotta a gondot. De ezt persze orvos dönti el)

2020. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A pajzsmirigyemet többször is vizsgálták és minden rendben vele. Enyhe IR-em viszont van, korai petefészek elégtelenséggel. Nem tudom ezeknek van e köze az alacsony LH-hoz.
2020. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4# hogy a viharban nem lenne köze?

Orvoshoz is jársz, vagy csak tesztelgetsz teljesen feleslegesen?

2020. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából csak azt nem értem hogy így óra pontosságú 28as ciklusnál létezik.. A pajzsmirigyem volt vizsgálva 2 éve kb semmi gond vele.
2020. szept. 4. 16:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, hormonsorodat vizsgáltattad már? AMH-t néztetek?
2020. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Derwer ***** válasza:

#2: Bár nem akartam úgy írni, ahogy #5, de igen, í]y végtelen ideig próbálkozhattok, gyerek az nem lesz belőle. Vizsgáltasd ki magadat. (Magyarországon ez sajnos nem triviális, ritka az alapos orvos, ott nekünk se volt szerencsénk)


#6: Igen, mint a mellékelt példa is mutatja, lehet olyan hogy van ciklusod, de nincs érett petéd. (a feleségemnek se volt kezdetben, de nálunk 2hónap után segített a gyógyszer, szerencsések voltunk.)

2020. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most fogom kapni a beutalót a vérvételre hormonvizsgálatra
2020. szept. 4. 17:13
 10/14 A kérdező kommentje:
Esetleg az lehetséges hogy érzékenyebb tesztet csináljak? Amit csináltam 25ös
2020. szept. 4. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!