Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinél mik voltak a terhesség...

Kinél mik voltak a terhesség első tünetei még a kimaradt menstruáció előtt? Volt egyáltalán?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Semmit se éreztem, csak kimaradt
Ugyanazt, mint menstruáció előtt ( has és mell fájdalom)
Szédülés, émelygés, tipikus terhességi tünetek
Has szurkalas, kisebb fura fájdalmakat
Csak mell fájdalom
Egyéb szokatlan dolgokat
73 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én semmit nem éreztem.
2020. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Ez szerintem sokuknak hasznos lesz. Írjátok meg, hogy kik voltak az egész dolgok légyszíves. Köszönöm
2020. szept. 6. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szúrkált a hasam mint mielőtt megjön, még tampont is tettem be mert szentül hittem, hogy aznap meg fog jönni. Illetve nagyon durva húsundorom lett, még az aktuális mensi előtt egy héttel emlékszem majdnem elhánytam magam egy marha hamburgertől annyira taszítónak találtam a hús ízét.
2020. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ami feltűnt, de egyáltalán nem gondoltam hogy terhes vagyok, az az volt, hogy szuszogósabb lettem a nem várt előtt úgy 4-5 nappal. Akkor egy lift nélküli 4 emeletes ház negyedik emeletén laktunk, korábban gond nélkül szökeltem fel, azokban a napokban meg nehézkes volt. De már a zebrán villogó zöldnél való átfutás után is ez volt. Sőt még a férjemnek is feltűnt hogy sokat sóhajtozom simán filmet nézve is. Biztos voltam benne hogy beteg leszek és ez az oka. (aztán később véletlenül olvastam hogy gyakorlatilag az első pillanattól kezdve némi vizet tart vissza a szervezet, mert szükség van rá és ez okozHAT ilyen tünetet). Szóval mondhatni, hogy tünet volt, de épeszű ember szerintem ebből egyáltalán nem gondol terhességre.

Aztán a nem várt napjának reggelén az ágyban lustálkodva bevillant, hogy jé nem voltak premens tüneteim, és ilyet még nem tapasztaltam. Úgyhogy egyenesen mentem a szekrényhez egy tesztért pisi előtt, ami pozitív is lett. De valójában még itt se hittem, hogy pozitív lesz. Épp azért csináltam meg hogy ne kezdjek el agyalni hogy mi van ha terhes vagyok. Szóval jól meglepett mikor két csíkot láttam.

2020. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a derekam fájt reggelente.Előtte sosem.

A második terhességnél már egyből tudtam, h az vagyok a derékfájásból.Nem várt előtt kb.egy héttel.

2020. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szurkált a jobb petefészkem nem várt előtt kb egy héttel ami ráadasul meg van nagyobbodva, gondoltam majd beszélek a dokimmal, hogy nézzen rá. Ezzel párhuzamosan elkezdtem pisilni járni a szokásosnál sokkal gyakrabban. Rá 1-2 napra elkezdett fájni a mellem, bár ez menzesz előtt mindig fáj, de most sokkal érzékenyebb volt. És fura nagyon krémes, nagyon sok folyásom is volt volt ami menzesz előtt soha nem szokott lenni. Igazából akkor fel sem tűntek ezek csak beirogattam a mensinaptárba és el is könyveltem magamnak, hogy ez a hónap nem jött össze, mert nem várt napján jött a fura mindjárt megjön érzés. Azért csak teszteltem egyet az nap és meglepetésemre pozitív lett. Akkor állt össze a kép, hogy miert is voltak ezek a tünetek. A petefészek szurkálás a beagyazódás lehetett.
2020. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én még most nem várom, van mèg 4nap, de nagyon fáj a derekam, ami nem szokott. Nem tudom még,hogy van e összefüggés, majd kiderül 😊 De remêlem,hogy igen 😊😊
2020. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Huu nekem a cicim,de valami brutál módon,aztán kezdett sötétedni a bimbóudvarom,megjelent a hasamon egy halvány barna csík az a terhességi csík,de az nem mindenkinek szokott ha jól tudom. :) Nekem hányingerem nem volt szerencsére. :)
2020. szept. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem erős megjön érzésem volt. Nekem is volt húsundorom, mint a 3asnak, de csak később jött elő, és maradt a 12. hétig.
2020. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En nagyon hamar ereztem tuneteket. Olyan volt, mint a pms de megis mas. A mellfajdalom erosebb volt es maskepp fajt, inkabb a mellem oldala/honalj tajeka. Illetve kb 100 kilosnak ereztem a melleimet, ilyen azert nem szokott lenni, ez mar akkor is fura volt nekem, de mondom biztos csak most igy jon ki valamiert. :D

Eros pms gorcseim sose voltak, de azert ereztem a menzesz elotti napokban hasfajast, enyhe gorcsoket de csak parszor. Most viszont egy nap sokkal tobbet fajt (erosebb nem volt, csak tobb).

A ruhaim derekat is szukebbnek ereztem, de ezt meg rafoghattam arra hogy csak sokat ettem a napokban (epp nyaralni voltunk).

Aztan amikor par nap mulva se valtottak at a tunetek menzeszbe akkor teszteltem. :)

2020. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!