Lehet-e baba a dologban?

Figyelt kérdés
Huh öt éve próbálkozunk, sok mindent megtapasztaltam ennyi idő alatt, de ilyen még nem volt 😊 14 én megjött,2 napos volt a mensim. Utána még vasárnapig barnáztam. Abban a 2 napban használtam annyi betétet mint máskor 1 nap. 17-én csallánkiütések lettek az alkaromon. Hétfő óta fáj a fejem a kávétól. Illetve spontán szédelgés.Tesztet nem csinálok október 6 án megyünk lombik miatt konzultációra. Addig is vélemények? Köszi ha válaszol valaki😊

2020. szept. 23. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy most ne kelljen csalódnod!!:)
2020. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. szept. 24. 11:55
 13/19 anonim ***** válasza:
42%
Jah, mert ha nem tesztelsz, akkor tuti megmarad. Te jó ég, de ostobák az emberek.
2020. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem reagáltam egyik rosszindulatú kommentre sem, de te... mi az hogy ostoba. Nem azért nem tesztelek mert akkor megmarad, te szerencsetlen. ( Ha már csak igy tudjuk magunkat kifejezni...)
2020. szept. 24. 13:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg, mivel van több értelme itt kérdést feltenni, mint tesztelni?
2020. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom. 5× írtam le, nyitottam meg, mielőtt felraktam. De tudod mit, fogalmam sincs minek írtam ki. Talán arra gondoltam én ostoba, hogy lesz valakinek tapasztalata. Stb... Hál Isten írtak olyanok is. Nagyon köszönöm nekik. Amúgy miben fájt volna ha normálisan leírod a gondolatod? Mint például: Milyen szerencse, hogy 5 év után is pozitívan tudsz hozzá állni a dolgokhoz, de ne haragudj,szerintem ez most nem baba. Így is lehet...
2020. szept. 24. 15:32
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de ez nem pozitív hozzáállás. Te szimplán homokba dugod a fejed. A tények viszont makacs dolgok és hiába fognak itt ámítani, hogy valakinek így sikerült, az rád nézve a világon semmit nem jelent.

A véleményem egyébként az, hogy biztosan nem vagy terhes. Engedd el ezt a témát, ne lovagolj a korábbi sikertelensége, attól nem leszel terhes hogy sajnáltatod magad.

2020. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem miért kell bántani a Kérdezőt.. Le lehet engem is nyugodtan pontozni amiért azt javasoltam neki, hogy teszteljen..

Ez az oldal azért van, hogy az ember kérdéseket tehessen fel, nincs megszabva tudtommal valaki hányszor teheti fel akár ugyanazt a kérdést..

Azt meg végképpen nem értem, hogyha titeket ez ennyire felháborít miért veszitek a fáradtságot, hogy megnyissátok a kérdését és bepötyögjétek a rossz indulatú kommentjeiteket.. Ha nem tudod a kérdésre a választ vagy hülyeségnek tartod, akkor ugord át, nem tartanak fegyvert a fejedhez, hogy válaszold meg, nem muszáj.. Nem azért hozták létre ezt az oldalt, hogy egy szegény emberen vezessétek le a feszültségeteket aki felmert tenni egy kérdést egy olyan oldalon ahol kérdéseket lehet feltenni.. Inkább tegyétek rendbe magatokat és gyűrjétek le azt a magánéleti/önértékelési problémát amitől ennyire megkeseredettek és rosszindulatúak vagytok..

2020. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze akinek nem inge, ne vegye magára..
2020. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!