Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő most a meddőségi...

Mennyi idő most a meddőségi klinikákra a várakozási idő? (első konzultáció, Budapest)

Figyelt kérdés
Főleg a BMC és Kaáli érdekelne, de persze más helyre is kíváncsi vagyok, lehet fizetős is.

2020. szept. 27. 18:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi augusztus elején jelentkeztünk be a budapesti kaáliba,szeptember elején volt az első telefonos beszélgetés,még aznap megkaptuk a beutalókat és a kért vizsgálatokat. Már csak egy vérvételre várunk aztán küldöm is nekik vissza. :)
2020. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én 3 hétre kaptam időpontot májusban a Kaáliba első kozultációra, ráadásul rögtön ahhoz a dokihoz, akihez szerettem volna menni. Most fogjuk elkezdeni a lombikot, ide október közepére kaptam most hét elején időpontot (2,5 hét). Én is meglepődtem, hogy ilyen hamar tudunk beszélni, nem tudom hogy ezt befolyásolja-e az, hogy már hozzá járok hónapok óta (eddig inszemeim voltak), tehát nem új beteg vagyok.
2020. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nálatok hogy halad a dolog? Szeptemberbe volt az első konzultációnk,3 hete küldtem el az eredményeket,azóta semmi hír... Szerintetek érdemes telefonálgatni vagy várjak? Azt hittem az eredmények után már gyorsabban megy.. :(
2020. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, neked kell időpontot kérni konzultációra.

Most nagyjából január végére adnak.

2020. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták küldjem el az eredményeket és majd ők fognak jelentkezni. De akkor holnap hívogatom őket,hogy akkor most mi van..
2020. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Sajnos elvannak havazva, biztosabb, ha felhívod őket.
2020. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen az infót :) Holnap hívom is őket. :)
2020. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Január végére adnak időpontot már most?

Én hónap elején kértem első konzultációra időpontot és december közepére kaptam. Akkor ezek szerint nekem kell majd újabb konzultációs időpontért hívnom őket ha meg van minden? A vizsgálatokat amiket kérnek, ők megcsinálják tb alapon? Vagy magánba kell mindent csináltatni?

2020. nov. 13. 08:33
 19/25 anonim ***** válasza:
Kaáliban vizsgálatokra kapsz beutalót a Synlabba, így TB támogatás is járni fog rá, illetve a legtöbb gyógyszer is dobozáras lesz.
2020. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Így van, minden tb-s, még a Synlabban is a vérvételek. Kérni fognak átjárhatóságit, tenyésztést, rákszűrést, hüvelyi uh-t azt egyelten vizsgálat alkalmával elintézik a Kaáliban, nem kell sehova rohangálni. A férfinak egy mintát kell bevinni, ezt követően pedig andrológushoz menni, szintén a Kaáliban. Ezután akár következő ciklusban kezdődhet az inszem. A lombik nem tudom, hogy működik.
2020. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!