Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő most a meddőségi...

Mennyi idő most a meddőségi klinikákra a várakozási idő? (első konzultáció, Budapest)

Figyelt kérdés
Főleg a BMC és Kaáli érdekelne, de persze más helyre is kíváncsi vagyok, lehet fizetős is.

2020. szept. 27. 18:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi az infót lányok! Nekünk szinte biztos, hogy lombikunk lesz, de szerintem a lényeg nálunk is ugyanez lesz, majdnem ugyanezek a vizsgálatok. Talán átjárhatósági az nem kell. Én már nagyon várom, hogy elinduljanak a dolgok, nekünk ez az egyetlen esélyünk. Sok sikert mindenkinek! :)
2020. nov. 14. 08:31
 22/25 anonim válasza:

Szia! Mi is a BMCbe járunk!

Első konzultációra 4 hónapot vártunk. Aztán ott elmondta az orvos milyen vizsgaltok kellenek. És meg viccelt a szervezetem ezért meg csusztúnk! Tegnap voltunk az "utolsó" vizsgálaton amit kaptunk utólag.

És már 3 hete kértem egy idő pontot második konzultációra és Januárra kaptam.

Adnék egy tanácsot hogy amikor már látod mikor lesznek meg az utolsó vizsgálatok akkor már kérjél idő pontot második konzultációra mert nagyon sokat kell várni mert rengetegen vannak akik várnak. A mi orvosunknak nincs magánrendelése sajnos,ezért nem is tudtunk hamarabb menni.

Érdemes olyan orvoshoz menni aki rendel magánban is ha nincs még orvosod és akkor úgy gyorsabb (persze ha az anyagiak engedik) mi nem tudtunk hogy akihez járunk neki nincs. :/

De van facebookon egy BMC csoport ha gondolod akkor csatlakozz. Ott gyorsabban kapsz választ mindenre.

2020. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod!

Mi végül a Kaálit választottuk, decemberben lesz az első konzultációnk.

De ha ez nem jön be akkor a BMC lesz a másik opció. Szóval jó tudni hogy ott most mi a helyzet!

2020. nov. 21. 09:05
 24/25 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kedves kérdező? Mi a véleményed a Kaáliról?
2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Azóta már stimulálnak, hamarosan leszívás lesz.

Nekem csupa pozitív tapasztalatom van. Az első konzultáció után még hiányzott pár vizsgálat, azt gyorsan megcsináltattuk (adtak beutalót), ciklus végén volt még egy UH hogy nem maradt e vissza cisztám, ott minden rendben volt úgyhogy írták is fel a szurikat és miután megjött a menzeszem már szúrhattam is magam.

Az ott dolgozók kedvesek, kicsit néha problémás őket elérni telefonon, de ha sikerül akkor mindig nagyon segítőkészek, kedvesek. Igyekeznek variálni, segíteni az időpontokkal hogy nekem is jó legyen.

Az orvosom nagyon aranyos, bízom benne teljesen, sok tanáccsal látott el, elmagyarázott mindent, minden kérdésemre maradéktalanul válaszol.


Nem vagyok naív, tudom, hogy ez is csak egy futószalag és nekik az az érdekük hogy minél több beavatkozást csináljanak.

Azt is tudom, hogy nem vizsgáltak még ki mindent nálunk és van jópár speciális vizsgálat amit meg lehetne nézetni. De úgy döntöttünk 2 esélyt most adunk az orvosunknak és az intézetnek is. Ha nem sikerül és azt látjuk hogy mindenféle változtatás és további vizsgálatok nélkül akarnak belehajszolni egy 3. lombikba, akkor majd elgondolkodunk hogy merre tovább, hogyan tovább.


De egyelőre benne vagyunk a kellős közepébe és most erre próbálunk koncentrálni :)

2021. jan. 19. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!