Férfiaknál mi motiválja főként a gyermekvállalást: valamiféle fajfenntartási ösztön vagy inkább az irígység, ha más pároknak már van gyermek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szimplán vágynak a babázásra, de lehet benne van a fajfenntartási ösztön is. Nem tudom, igazából be akartalak oltani, de belegondolva én sem tudok jobb indokokat
2020. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a fajfentartas. Bár tisztelet a kivételnek,mert szerintem kevésnek hiányzik egy siro baba 0-24🤷‍♀️ vagy leginkább az hogy "gumival nem erezlek, legyen anélkül, kihuzom időben." hopp elsultem remélem nem lesz baj". Na sok ilyen is van.

És a másik érdekesség hogy a nők "véletlenül (khm) esnek teherbe. Aztán a Ferfi mit csinál? Menekül vagy beletorodik. Szerintem legalábbis

2020. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Pont azért amiért a nők. Fajfentartás, a saját dns örökítése.
2020. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Na jó így olvasva a kommenteket ez elég hervasztónak hangzik
2020. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha pl van két fiútestvér, akkor a szülőktől gyakran az kap nagyobb örökséget, vagy több támogatást, amelyiknél már van gyermek, ez is lehet egy motiváló tényező, de javítsatok ki ha tévednék.
2020. okt. 4. 01:07
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy pasim aki kikötötte hogy soha a büdös életbe nem akar gyereket szóval úgy tervezzek. Mondtam, hogy oké akkor innentől nincs hova tovább tervezni, bye bye.

Másnap már akart, még babajátékokat is vett, egyenesen szánalmasnak gondoltam, hogy így akar megtartani és inkább vállalna valamit aminek a gondolatától is rosszul volt még tegnap. Lehet kapaszkodó férfi részről is, nem csak a nő részéről akikre sokszor fogni szokták.


Apum pl nem akart sem engem sem az öcsémet. Engem a válás után sokáig egyedül nevelt tisztességesen, szeretetben és mindent megadott, öcsém ellen is kézzel lábbal tiltakozott, őt együtt nevelik az új házasságában. Már elég idős vagyok, hogy ne sértődjek meg azon, hogy vállalja, hogy nem akart és bár mindennél jobban szeret azért jobb lett volna nélkülünk :D

2020. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó vagyok még egy plusz: a nevelőapám nagyobbik lánya "baleset" a kisebbik meg már kellett a lakástámogatáshoz. Nem igazán ismerek olyan férfit aki tényleg szívből vágyik rá.
2020. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Mind a 4 gyermekünket a férjem hozta fel elsőként. Olyan vágyakozással, szeretettel, türelemmel várta őket, gondozza őket és foglalkozik velük, hogy az valami csoda. Ilyen is van.
2020. okt. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Állandóság miatt .
2020. okt. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem van többféle motiváció is.


Az egyik a fajfenntartás.. de ez inkább a miért akarok sok nővel szexelni, vagy azzal az eggyel sokat motiváció.


A másik, mert a nő akar.


Aztàn vannak kivételek, akik valóban maguk is vágynak rá.


És vannak akik a támogatasokat látják csak.


A fentiek egyike sem zárja ki vagy erősíti meg, hogy határtalanul szeressék a gyerekeiket.

2020. okt. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!