Akinél volt olyan,hogy az első baba hamar sikerült a második nem akart,annak mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Akinél kiderült persze. És végül mi segített annak akinek nem volt semmi különös problémája,de mégis későn sikerült?

2020. okt. 5. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk... volt pár alap vizsgálat, az nem mutatott semmit. Tovább nem mentünk, mert nem szerettem volna vállalni azokat a dolgokat amivel az inszem, és lombik jár. Úgy voltam vele, egy egészséges gyerekünk már van, biztos így kell lennie.

Letettem a dolgot, elmentem egy új munkahelyre dolgozni, a második ott töltött hónapban terhes lettem 😁

2020. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az első az 1. hónapban sikerült. A második 7 hónap után fogant meg,annyit kezdtem el csinálni, hogy eljártam edzeni,de mivel a petevezetékemben tapadt így nyilván ki kellett venni. A másik vezeték is beteg volt,azt most nem részletezném, hogy mi volt a pontos gond,de azt is kivették. Szóval maradt a lombik,de abba meg nem megyek bele, szóval marad 1 gyerekünk. Szóval sikerült a 2. terhesség csak nem éppen, ahogy mi szerettük volna.
2020. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És azt tudtad h az egyik petevezetékeddel gond van? Vagy az csak akkor derült ki?
2020. okt. 5. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első rögtön sikerült, második nem akart. Férjem ment először vizsgálatra, herevisszér miatt műtötték, utána egyből sikerült.
2020. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És tudott róla a férjed h ott van visszere?
2020. okt. 5. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam és nem is gondoltam volna,hogy gond van főleg úgy, hogy a kislányom elsőre össze jött. A ciklusom is teljesen normális volt, aztán hirtelen jött az arcra esés, hogy méhen kívüli terhesség.
2020. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta,annak semmi tünete. Ultrahanggal nézte a doki, azt mondta nem is vészes, de mivel babát szeretnénk javasolja a műtétet. Mivel a visszér miatt pár tized fokkal melegebben vannak a spermák mint kellene és emiatt lustábbak lehetnek.

Nálunk bejött.

2020. okt. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj ez olyan rossz. Ezért aggódok én is annyira,h van v.mi ami miatt nem sikerül de gőzünk sincs róla mert semmi tünete.Mi nem régóta próbálkozunk de ha köv hónapban sem sikerül akkor beszélek a dokimmal. Azt már mondtam neki,h 1évet nem várok a vizsgálatokkal az biztos!
2020. okt. 6. 06:40
 9/9 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Nálunk az első terhesség pöccre összejött (bár sajnos nem maradt velünk), a következőre pedig hiába vártunk 1,5 évet. Alap tesztek mindkettőnknél szuperek lettek, de később nálam derült ki kétoldali petevezeték letapadás. Egy átjárhatósági vizsgálat derített rá fényt és egyben meg is oldotta a helyzetet. Már abban a hónapban újra várandós lettem. De ha emellett döntesz, akkor készülj fel hogy nagyon fájdalmas is lehet - főleg ha nálad is ez a gond.
2020. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!