1 hete késik, de közben vettem be escapelle esemény utani tablettát, lehet ettől?

Figyelt kérdés
Mult het csutortokon kellett volna megjonnie szombaton tortent egy kis baleset ra 5 orara vettem be esemeny utanit. Ma mar 7 napja kesik feher kremes folyasom van amiben ma egy kis ver is volt. Hetfon teszteltem negativat szoval valoszinuleg az elso keses nem terhesseg miatt volt. Vagy szerintetek ez meg lehet az vagy csak a nagyon nagy adag hormon miatt? Mas mellekhatast nem erzek csak fajdogal a hasam mintha meg akarna jonni. Koszi elore is
2016. dec. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Escapelle a preovulatorikus fázisban hat, tehát ovulacio előtt. Gátolja az ovut, valamint a beagyazodast. Ha már megtörtént az implantacio, akkor már nem jó, nem hatásos.


Ha jól számolom, az ovulaciodon túl voltál, amikor történt a baleset - persze nem tudok pontos dátumokat. Ez persze még nem jelenti azt, hogy az ovud nem késett volna valami miatt (például egy ciszta okán, vagy bármi), szóval jól tetted, hogy elővigyázatos voltál.


Ha ezeket a dolgokat nézem, akkor azt mondanám, nem vagy terhes.

A tabletta összezavarhatja a hormonháztartásod, a tüneted ezt is mutathatja.

Esetleg tesztelj holnap, ha nem jönne meg.

2016. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönön!
2016. dec. 15. 19:33
 3/4 A kérdező kommentje:
ma megjött, szóval minden rendben:)
2016. dec. 16. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó. Örülök, hogy minden rendben.
2016. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!