Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most a vizsgálatok is elmaradnak?

Most a vizsgálatok is elmaradnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt tudom, hogy a műtéteket elhalasztják, de mondjuk egy átjárhatóságit is?

A dokit nem tudom elérni, levélre nem válaszol.


2020. nov. 6. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, szerdán mennék Hycosy-ra.
2020. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te is érdeklődtél utána?
2020. nov. 6. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem, egyelőre figyelem a fórumokat.
2020. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Székesfehérvaron elmarad minden a nőgyóhyászaton. Csak és kizárólag. A terhes uh és az nst ami megy. Nekem missed ab-om volt, kellene mennem 6hetes kontrollra, az is elmarad. Illetve műtét után mondták, ha lázam van, vagy darabosan vérzek, azonnal menjek vissza. Műtet utan 4 nappal úgy görcsöltem, szó szerint nem tudtam menni. Ujjnyi darabkák potyogtak belőlem, és 38felett volt a lázam. Nem fogadtak, mert tuti covidos vagyok, azert lázasodtam be.....

Magándokihoz mentem még aznap, aki sosbe újra "kitisztított" mert a kórház rosszul végezte el a műtetet...

2020. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 2 hete kértem Székesfehérváron időpontot nőgyógyászatra, senki nem kérdezett semmit miért kell az időpont, kaptam november végére, nem hívtak, hogy nem látnának el a kiadott időpontban...
2020. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5ös, azokat az időpontokat is sorra mondják vissza, egy helyi csopodtban olvastam 🤷‍♀️

Én 2 napja hívtam őket, nekem már ezt mondták 😡

2020. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez nem túl bíztató...
2020. nov. 6. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a hónapban lenne átjárhatóságim... :-(
2020. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mire hivatkozva nem végzik el a vizsgálatokat, mikor a műtéteket kell halasztani?
2020. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron arra hivatkoztak, hogy átszervezések vannak, valószínűleg a szülészet épülete lesz a covid osztály, ha elrendelik. Így akit eddig ott vizsgáltak, az is az sztk-ba van átirányítva. Az sztk-ban 3-4órás csúszásokkal dolgoztak így (tapasztalat, 3x jártam meg) ezért csak a kismamákat tudják most ellátni.
2020. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!