Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most a vizsgálatok is elmaradnak?

Most a vizsgálatok is elmaradnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt tudom, hogy a műtéteket elhalasztják, de mondjuk egy átjárhatóságit is?

A dokit nem tudom elérni, levélre nem válaszol.


2020. nov. 6. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha valaki esetleg ide téved, tegnap voltam Székesfehérváron, oep finanszírozott rendelésén, úgyhogy nem igaz hogy nincs. Simán kaptam időpontot, senki nem kérdezett előre semmit, rendszertelen menstruáció miatt mentem, meg mert rég voltam rákszűrésen. A szűrésre húzták a szájukat, de megcsinálták, kiderült hogy pco-s mindkét petefészkem, labor beutalót is kaptam, azt is megfogják csinálni. Így is lehet éveket kell majd várnom hogy gyerekem lehessen, örülök hogy nem halogattam tovább a kivizsgálást, mert vírus.
2020. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem is megvolt az időpontom, csak valami nem stimmelt az ultrahang szerint, így nem lehetett megcsinálni a vizsgálatot :(
2020. dec. 11. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!