Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyulladás, reaktív hámelváltoz...

Gyulladás, reaktív hámelváltozással Ez volt a rákszűrőn. Doki azt mondta semmi gond . Viszont a baba lássam két éve nem jön össze . Lehet ,hogy köze van apró gyulladásnak ehhez?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Menj másik orvoshoz! Ezt kezeltetni kell.
2020. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És nem is adott rá semmit?

Voltam én is dokinál, mert nem jön a baba, első volt a rákszűrés + vett keneteket fertőző betegségekre majd a vérvétel. Szerintem igen lehet hozzá köze. Ha nem foglalkozik veled keress másik orvost.

2020. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen eredménnyel estem teherbe, nekünk egyből sikerült a baba kétszer is. Első vetélés lett, de progeszteron hiány miatt. Utána is elsőre sikerült állapotosnak lennem. Szülés utáni kontrollon már nem mutatott ilyen eredményt, minden rendben volt.
2020. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálásan koszonom a válaszokat!! ❤️
2020. nov. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!