Aki ért ehhez, a tiszta méhpempőt csak vízzel tudom lenyelni, ez miatt veszíthet a hatásából?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom nem szabad egyből lenyelni, nyelv alatt kell hagyni hogy felszívódjon. Én egy kis kanállal ettem és csorgattam rá egy kis mézet, könnyebb volt úgy, próbáld ki hátha :)
2016. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ugye tudod, hogy a méhpempőtől nem fogsz könnyebben teherbe esni?
2016. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, ezt nem tudtam. :)

Második: Kérlek ne...

2016. okt. 7. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
nem jó,a méhpempőt nyelv alatt kell tartani.Bírd ki.Hidd el ez semmi ahhoz képest amit egyes nők átélnek hogy lehessen gyerekük.Ez az első feladatod,legyűrni a nyavalygást.
2016. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, sajnálom, hogy bánt, amit írtam, de valóban ez a helyzet.


A méhpempőnek nincsenek klinikai tesztek során igazolt pozitív hatásai az emberi szervezetre. Ezzel szemben mind az Egyesült Államokban, mind az Európai Unióban több eljárást is indítottak olyan forgalmazók ellen, akik bármiféle bizonyíték nélkül azt állították, hogy a méhpempőt tartalmazó termékeiknek bármilyen hatása is lenne.


[link]


8.,9. és 10. hivatkozás


A kérdésedre tehát az a válasz, hogy mindegy hogyan nyeled le a méhpempőt, mert nincsen hatása a szervezetedre.

2016. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azért szerintem ne add fel, ártani biztos nem fog, bár drága mulatság. Én pl. akkor estem teherbe, amikor elkezdtem fogyasztani. Nem tagadom, hogy ez soktényezős folyamat volt, nem a méhpempő volt 3 év után a csodaszer a sikerhez. Kaptam gyógyszereket is, lett peteérésem (uh-n megnézettem) felment a progeszeronszintem, de csak olyan határeset volt (50 a 21. napon). Elkezdtem abban a ciklusban a méhpempőt, és szerinrem legalább annyit segített bizonyos lelki problémák megoldása iő,s mint a gyógyszerek. Nekem akkor nagyon erős volt a hitem, hogy abban a hónapban már tényleg sikerül. Agykontrolloztam is, sulykoltam magamba, hogy lesz elég prigeszteronom, meg fog maradni:-) . Meglepődtem amikor mégis vérezni kezdtem. De egy nap alatt elmúlt, a melleim feszültek, a teszt pozitív lett. Utána már utrogestannal is megtámogattuk a megmaradást, de szerintem a pozitív hozzáállás, az erős hit sokat segített. Lehet, hogy kutatásokkal nem lehet mindennek a hatásosságát igazolni, de pl. egy lombik se sikerül mindig, pedig ott elég sok mindent tudnak kontrollálni. Van ennek lelki oldala is. Törődj a testeddel, a lelkeddel és higgy benne, hogy alkalmas vagy otthont adni egy kisembernek, sikerülni fog.

Amúgy én se bírtam elszoppogatni, a nyelvemre tettem, tartogattam jó darabig, majd egy kis vízzel lenyeltem, de a méz is jó ötlet. Hajrá!

2016. okt. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó!Ez nekem is jól esett köszönöm.😊 Szerintem ha szopogatod és lenyeled ugyanugy jo.én határozottan érzem hogy jobb tőle a közérzetem is.bizonyítottan van benne folsav aminosavak vitamin ami megtamogogatja hogy legyen babánk.ez elég egyszerű szerintem.a mez is jó sokmindenre eszik is az emberek..ami még jó a gynex csepp..olvasd el.én mindkettőt szedem.vitamin ugyben pedig a trimesztert javasolja mindenki...szintén megtamogatja a szervezetet...Hajrá!!!
2016. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!