Lehet sikeres a lombik 0,3 AMH értékkel?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az eredményt és nagyon elkeseredtem, mert 1,5 hónapja mérték először, akkor még 0,58 volt. Ha volt valakinek sikeres lombikja hasonló értékkel, kérem írjon.

2020. nov. 18. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lombikos csoportokban sokaknak sikerül hasonló értékekkel. Ájánlom a Q10 vitamin, nekem egy hónap alatt 1,5-et hozott felfele az AMH-n.
2020. nov. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Egy hete kezdtem el. Q10-et újra szedni, remélem segít, mert két hét múlva kezdődik a stimulálás...szerencsére a fsh nem magas, 8 az értéke. Valamint újra elkezdtem az Aviva tornát. Esetleg egyéb tanács valakinek?
2020. nov. 19. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Írtam neked egy hosszú levelet a saját tapasztalatomról ("tanácsokkal"), de attól függetlenül is az a lényeg, hogy még természetes fogantatás is lehet ennyivel, meg kevesebbel is.
2020. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is írtam levelet :)
2020. nov. 25. 21:24
 5/7 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy ez AMH érték véleményem szerint állandóan változó. Nálunk 0,8 volt, ezen rendkívül elkeseredtünk, hogy itt a vége, el kell felejteni a babát. Akkor mikor ezt levették, aznap nézték az FSH-t is, ami szinte 0 volt, magyarán peteérés sem volt...

Orvosok szerint semmivel sem lehet növelni, főleg 35 év felett csak kevesebb lesz, el kell fogadni. Érdekes, akkor, hogy lehet az, hogy hónapokkal később meg 3 szoros érték mutatkozhat sokaknál?

Mindenesetre nálunk a fent említett érték volt, de az első lombik sikerült, nejem 37 éves, baba most 8 hónapos. A lombik központba a kezelő orvosunk azt mondta erre az értékre nem a legjobb, de jól stimulálható.

2020. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is emelkedett, igaz csak tizedeket. Ha valóban a petefészek állapotát mutatja és az orvosok szerint a Q10 nagy dózisban igazoltan javítja a pf állapotát, akkor...? Egy nőgyógyász azt mondta, hogy 0,09 volt a legalacsonyabb AMH, aminél a praxisában volt természetes fogantatás... Lehet, hogy nem egészen feltérképezett ez és túllihegik. A SOTE meddőségijében pl. senkit nem is érdekel az AMH. Amikor nekem utoljára mérték, 0,3 volt, rá 1+ évvel fogantatás természetes úton...
2020. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
38 eves vagyok, 3 eve az Amh 0,003 lett. Fsh 60. Totalis ketsegbeeses, mi ez premenopauza? A stressz...:(( hala Istennek van 2 gyermekem, de akkor is trauma. Az orvos azt mondta ezzel az ertekkel meg eros hormonkezelessel sem lehet tobb gyerekem. Decemberben, eros stressztol megszabadultam, addig tartos volt evekig. Ra 1 hetre spontan teherbe estem...neztem, ezt most hogy?! Orultem neki nagyon..mde sajnos 2 honap utan elment...tanulsag: ne hidd el a sajat gondolataid, amire gondolsz az lesz!
2021. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!