Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha fizetős lombikra szeretnék...

Ha fizetős lombikra szeretnék menni akkor is van várólista?

Figyelt kérdés
Igaz még nem aktuális mivel műtétre várok! Ami nekem hiába sürgős, sajnos a vírusnak nem az! Miómám van ami semmiben nem gátol de a doki ajánlotta, hogy inkább kikéne azt onnan venni! Utánna nem szeretnék már várna 5éve várunk a babára 3vesztés megannyi vizsgálat, rengetek orvos és már belefáradtam a találgatásba!így adunk egy esélyt a lombikra de az idő ketyeg és inkább fizetünk! Köszi a válaszokat 😊
2020. nov. 24. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly kezdtük a lombikot. Akkor azt mondta doki, hogy ha fizetősen csinálnánk akkor azonnal mehetne ha megvannak a kötelező vizsgálatok. Fél évet vártunk a TB miatt. Idén úgy tudom már nincs várólista, de a kötelező vizsgálatokat így is, úgy is meg kell csinálni. Szerintem már most is akár odatelefonálhatsz, hogy a konzultáció megtörténjen (ez mindkét esetben úgyis kell). Ha műtenek akkor lehet egyébként is várni kell kicsit, hogy regenerálódjon a szervezeted. Inkább gyógyulj meg teljesen, minthogy vetélés legyen belőle (nekem 2 volt idén, hidd el inkább gyógyulj meg) Sok sikert kívánok!
2020. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szegeden a Kaáliba sorban álltak pár éve a szerb készpénzes lombikosok. Kb.lombik turizmus..még tolmácsuk is volt, aki kísérgette őket. Nekik szerintem nem volt várólista.
2020. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Debrecenben meg a románok… Mi most a pesti Kaáliba járunk, hat hetet vártunk első konzira, onnantól pörögnek az eemények. Most cask a decemberi leállás miatt csúszunk januárra, de az fizetőst és TB-st is érint.
2020. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: mi is a szegedibe járunk. Tavaly is még sokan voltak a szerbek, mindig tolmáccsal voltak. Idén koronavírus miatt jóval kevesebb, de most is láttam hogy van aki átjár.
2020. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én Győri vagyok, ide szeretnék jönni csak hát hallom, hogy meg konzultációra se adnak időpontot! Én nemakarom senkitől elvenni az időt azért mert én fizetnék a lombikért, de úgy érzem 5év es 3baba elvesztése után, már fogytán az erőm és az időm is...
2020. nov. 24. 16:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze minden vizsgálaton túl vagyunk!max ami friss kell majd az a hormon mivel az júniusi, de gondolom úgyis mindent mondanak majd!
2020. nov. 24. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Győri vagyok, nekem azt mondták kB 2 hónapja, hogy erre az évre felejtsem el🤷‍♀️
2020. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!