Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor mik a tünetek a peteérés...

Mikor mik a tünetek a peteérés, ciklus során? előtte és utána Már teljesen tanácstalan vagyok. a saját testem csap be.

Figyelt kérdés

Gyermekvállalás miatt figyelem a testem tüneteit, de ami az egyik hónapban normálisnak mondható tünet, a következőben megcáfol.

pl mellfájdalom, múlt hóban ovut jelzett,voltunk is együtt a párommal, most meg egy hete nagyon érzékeny a mellem a mozgásra a ruhára érintésre stb. erre ma reggel megjött 23 napra, mikor átlag 32 napos a ciklusom. Tehát figyelhettem én a tüneteket. Nincs hormonális problémám jelenleg orvoshoz járok a babaprojekt miatt.


2020. nov. 29. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek kőbe vésett szabályok, magadat kell figyelned, hónapokig, évekig. Mellfájdalom lehet ovu, PMS, menzesz tünet.. Próbálj ovu tesztelni.
2020. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Ez így kevés. Mivel nem látsz bele a testedbe és a különböző hormonok más más mennyiségben vannak jelen minden hónapban így nem tudhatod mi zajlik.

Ovu tesztet javaslok én is.


Én pl azt hittem tudom mikor van ovum, mert minden hónapban mindig ugyanazt éreztem kb félidőben. Mikor próbálkozni kezdtünk a babával akkor a férjem és én épp ellentétesen dolgoztunk mikor a vélt ovut éreztem. Na gondoltam, akkor az első hónap biztos kuka, mert napokkal később tudtunk csak együtt lenni és előtte sem voltunk együtt. Ehhez képest a következő menstruációm már nem jött meg. Vagyis nem az ovut éreztem, csak a közeledtét. Szülés óta pl ezt sem érzem már. Vagy csak időm sincs észrevenni, fene se tudja..

2020. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!