Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Amikor végre sikerült a baba...

Amikor végre sikerült a baba azz megéreztétek?

Figyelt kérdés
És pontosan mit éreztetek? Én már mindenhónapban minden apróságra azt hiszem,hogy na most,aztán persze nem.

2020. dec. 1. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél volt egy megérzésem, hogy valami más. Lőttem egy tesztet, és pozitív lett. A másodiknál, nem volt ilyen.
2020. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom hogy testileg vagy egy érzésre gondolsz

A babánkat a párom tervezte megleste a ciklus naptáromat és másnap mondta hogy anya leszek aznap baba ruhákat is vettünk nagyon éreztük hogy szülők leszünk de viszont a két csíkot nem hittük el (vagy csak annyira örültünk neki) hogy kb 10 tesztet vettünk ami 2 csíkos lett mindegyik

2020. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Ne stresszelj rá, mikor elengeded na akkor fog jönni
2020. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél sem
2020. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél olyan rég próbálkoztunk, hogy majdnem kidobtam rutinból a tesztet, mikor a szemem sarkából feltűnt a 2. csík. 🤣
2020. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit.
2020. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyjából minden hónapban éreztem, hogy "na most". Kilencedikre el is találtam :D

Amúgy relatíve magabiztos voltam, amikor tényleg összejött, de nagyon próbáltam magam visszafogni, a férjemnek nem is mondtam, nem is hoztam fel egyáltalán. Kicsit másképp éreztem magam, ovulációtól kezdve feszült a mellem, ami amúgy addig csak a menstruációt megelőző 4-5 napban kezdődött el korábban. És mindig vártam, hogy na, mikor jön meg már, de minél tovább nem jött meg, és minél tovább fájt a cicim, annál gyanúsabb volt. De nem mertem tényleg beleélni magam, nehogy (megint) csalódjak, szóval a nemvárt ideje után egy héttel teszteltem csak, biztos, ami tuti. Ahogy kúszott fel a nedvesség a teszten, úgy rajzolódott ki egyből a második csík is, kb egyidőben a kontrollal :D Nagyon belém égett a kép, remegve szaladtam ki a férjemhez, hogy a pisis tesztet odatoljam az orra alá :D :D :D Azóta a kislányunk már megszületett, nemrég volt a pozitív teszt egy éves évfordulója, őszintén gondolkodtam rajta, hogy megünnepelném ezt is, annyira boldogok voltunk :D

2020. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nálam csak annyi volt, hogy jött a klasszikus menstruációs fájdalom, és nem jött meg fél napon belül. Mikor másnap reggel se volt semmi, akkor tudtam, hogy terhes vagyok.

Volt már amikor késett pár napot, de olyan sose volt, hogy jött az előrejelző fájdalom és nem jön a vérzés fél napon belül.

2020. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél sem.
2020. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem a peteérést és utána a beágyazódást is. Onnantól tudtam, hogy valami megváltozott. ☺ De én is alig hittem el a 2 csíkos tesztet, bár én amiatt, hogy első alkalommal velünk maradt a csajszi, aki ma már fél éves. 😊
2020. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!