Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a spermatogram eredmény...

Ez a spermatogram eredmény jónak mondható? Aki jartasabb a témában megtenné, hogy megnézi?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 16:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akár a fertőzés eredménye is lehet a rossz spermakép, ha jól értem.
2020. dec. 8. 20:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, jól, szerintem nálad itt van a probléma forrása. Az orvosod is így gondolhatta, ezért küldte el tenyésztésre.Ilyenkor megnézik, hogy a mintából milyen baktériumok "tenyésznek" ki. És majd ennek megfelelően kapsz rá gyógyszert. Utána már csak meg kell várni azt a 3 hónapot amíg újratermelődnek a spermiumok :)


Azért majd írd meg mi volt!

2020. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mármint a páromnál van a probléma, én a nő vagyok. De ha bakterium tenyészik ki akkor valószínűleg engem is kezelni kell majd, ne oda-vissza adogassuk egymásnak.

Örülnék neki, ha ennyivel megoldódna a probléma.

2020. dec. 9. 16:35
 14/15 A kérdező kommentje:
Új információ, hogy negatív lett a tenyésztés eredménye.
2020. dec. 10. 15:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Furcsa, hogy negatív lett a tenyésztés. Akkor mostmár nincs mit tenni, meg kell várni a többi vizsgálat eredményét.


Nálunk meglett férjem kontroll spermiogram eredménye, megígértem, hogy megírom. A 3 hónap alatt beszedett vitaminok hatására: 800 000-es össz spermiumszámból lett 20 millió. De továbbra is nagyon rossz a jól mozgók és jó alakúak aránya. Így továbbra is csak lombik jöhet szóba. Januárban már indul is az első lombikunk, ha minden jól megy.

Addig is felkeresünk ezzel párhozamosan egy másik andrológust, hátha neki van valami ötlete mit lehet még tenni. Mert nálunk továbbra sem derült ki az ok.

2020. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!