Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jol ertem, hogyha az ovulacion...

Jol ertem, hogyha az ovulacional a tuszorepedes sikeresen megtortent, utana napokban emelkedik meg a ho? A progeszteron miatt? Es csak akkor ha a petesejt kiszabadult? Ha sikertelen a repedes akkor nincs se progeszteron se hoemelkedes

Figyelt kérdés

#Sikeres tuszorepedes
2020. dec. 6. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól érted.
2020. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert ovu utan kezdett el szurkalni a hasam, par napja tart mar, es eloszor megijedtem, hogy talan nem is volt tuszorepedes hanem egy masik probalkozik most megrepedni, viszont a hom fent van. Akkor lehet csak a sargatestet erzem
2020. dec. 6. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit érezhetsz, ez normális. Nekem is sokszor itt-ott szurkàl PÉ utàn (persze ha nagyon fáj valahol, az nem normális, itt a szokásos enyhe fájdalmakat értem, ez a PMS része)
2020. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam egyik kommentben, hogy vki csinalt ovutesztet is es homerozott es az alapjan kellett volna lennie tuszorepedesnek. Viszont elment 21. napon hormonvizsgalatra es az alapjan meg mem volt neki.... akkor megsem lehet ezekre a tunetekre homerozes stb hagyatkozni?
2020. dec. 6. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ovutesztre nem annyira, a hőmérőre igen, lehet, hogy megesik, hogy így se megy végbe, de ez azert ritka szerintem
2020. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, remelem igy van:)!
2020. dec. 6. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. A hőemelkedést több dolog is okozhatja, és a peteérés sem mindig okoz ugyanannyira egyértelmű hőemelkedést. Ha rendszeresen és szabályosan hőmérőzik valaki, akkor a ciklus végén jó eséllyel látja, ha megtörtént korábban az ovuláció.
2020. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk masodjara, egy masik tuszo megrepesztesevel is probalkozott volna a szervezetem azt mutatta volna ovuteszt? Lett volna még egy lh csúcs?
2020. dec. 7. 02:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!