Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült valakinek természetes...

Sikerült valakinek természetes úton teherbe esni úgy, hogy a férfi oldalán volt gond?

Figyelt kérdés
Mennyire volt rossz a spermakép? Mennyi ideig tartott?

2020. dec. 7. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekünk sikerült. Olyan rossz volt a spermaképe, hogy egyből lombikra küldtek. Velem nem volt gond. Semmilyen életmódbeli változást nem tett. Nem eszik egészségesen azóta sem, nem sportol, sörözik. Akkor is ez volt. Ugyanúgy ülőmunka. 2 év lombik után természetes úton estem teherbe. 4 beültetés volt, de folyamatosan követték egymást a leszívások, beültetések, nem volt pihenő. A 4. után mondták, hogy ok, akkor most 3 hónap pihenő. Ekkor tudatosítottam magamban, hogy akkor ha természetes úton nem lehet gyerekünk és most lombikra sem mehetünk 3 hónapig, akkor kár ezen stresszelnem, elengedtem a dolgot. Illetve sosem! hittem el, hogy ha van pár 100.000 teljesen jó spermája a férjemnek, akkor nem tud teherbe ejteni, hiszen ahhoz 1 is elég. Abban a hónapban egyszer voltunk együtt, emiatt emlékeztünk rá, hogy éjfél körül és kétszer élvezett belém, lehet emiatt sikerült, hogy akkor volt peteérésem, és több volt a mennyisége is.

Utána megint 3 évig nem sikerült, így elmentünk az utolsó ingyenes lombikra. Itt valahogy teljesen biztos voltam benne, hogy sikerülni fog, nem is izgultam, nem tudom miért, vagy hogyan, de tudtam, hogy sikerülni fog. Sikerült.

Amúgy az elsőnél nálunk is mindenkinek gyereke lett, csak nekünk nem, nagyon rossz volt...de a lombikot nem mondtuk el senkinek, mert én nem tudtam volna úgy végigcsinálni, hogy a sok rosszindulatú ember egyfolytában kérdezget, hogy sikerült, jaj, nem, nem baj, majd legközelebb, miközben fogalmuk sincs, mit élsz át, milyen nehéz, vagy min mész keresztül...márpedig rosszindulatú emberből van elég.

Remélem adtam egy kis reményt.

2020. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, és még az is eszembe jutott, hogy abban a 2 évben, amíg próbálkoztunk és nem jött össze, én szedtem a Gravidát, hogy felkészülten várjam, ha kismama leszek. Amikor ugye mondták, hogy 3 hónap pihenő, akkor abbahagytam. És akkor egyből teherbe estem. Nem tudom van-e összefüggés, de erre is gondoltam anno....
2020. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!