Halvany pozitiv teszt utan mikor menjek dokihoz? Gyesen vagyok mikor érdemes szólni a munkahelynek? Felmondhat nekem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
4-6 hétnél már menj dokihoz. Azonnal igazolja, és bejelented a munkahelyeden. Nem rúghatnak ki.
2020. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És csak bejelentem hogy babát várunk? Mást nem kell tegyek? Gondolok itt arra hogy szabadságot meg kell e kezdenem? Tappenzre el mehetek? Nem tudom hogy fog reagálni a munkáltatom. Állami cég.
2020. dec. 10. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy célszerű, hogy jelzed, hogy visszamennél, ugye először ki kell venned a bent lévő szabikat, az első nap után bejelented, hogy terhes vagy és mehetsz táppénzre, így jár a gyes is meg a tappenz is, majd szülés előtt ismét csed, utána gyed. Nem küldhet el amúgy, ha várandós vagy.
2020. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor hívjam fel hogy terhes vagyok de szeretném megkezdeni a szabadságot másnap meg táppénzre megyek?
2020. dec. 10. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jelzik előre, hogy terhesek, csak hogy jönnének vissza, aztán mégse jönnek mert tp-re mennek a szabi alatt, mert kismamák.
2020. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az első orvosi vizsgálatig, míg megállapítják a terhességet maradnék szabin, aztán bejelenteném és táppénzre mennék.
2020. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 10. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen
2020. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem táppénzre vettek, amint elmondtam, hogy terhes vagyok. 4-5 hetet mindenképpen érdemes várni az orvosig.
2020. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!