Akinek volt egy vagy több kémiai terhessége, végül magától sikerült vagy szedtetek valamit?

Figyelt kérdés

2 kémiaim volt egyik 2019 március, utána 2020 február.

Elmentem dokihoz augusztusban, hogy azóta sem sikerül a baba. Akkor az UH-n nem volt peteérés, utána igen majd most dec. megint nem. Nem tudni miért vérvételen voltam, csak a TSH magasabb picit, 2,4 (de elvileg tartományon belüli érték) ez okozhatja, hogy nem leszek rendesen terhes? Minden eredményem jó, ciklusaim pontosak stb, párom eredményi is nagyon jók. Ilyen esetben volt akinek csak az volt a baj, hogy nagyon rástresszelt?



2020. dec. 14. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 kémiai után a Clostylbegit+ Utrogestan kombináció segített. Már 3 hónapos múlt a kislányom.
2020. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kémiaim volt, két hónap múlva a következő terhesség problémamentes volt, nem kellett szednem semmit. De nekem csak ultrahang vizsgálat volt utána, annyit mondott az orvos, hogy minden második terhesség így ér véget, nyugodtan próbálkozzunk, nincs baj.
2020. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Szerintem nálam sincs nagy baj, a dokim szerint csak egy kis progeszteron pótlás kell a babának, mert ha nincs peteérés időnként akkor az kevés. Azt meg sajnos úgy vélem a sressz okozza nálam, mert nyugisabb hónapjaimban volt peteérés.

Nekem is most clostilbegytet írt fel meg utrogestant, ovitrelle injekciót ha lesz tüsző.

2020. dec. 14. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem clostyl, ovitrelle, majd progeszteron pótlás. Most első alkalom, még várok, sikerült-e (pozi teszt van, de halvány, nem kiabálok el semmit).
2020. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, majd írd meg sikerült e :) drukkolok
2020. dec. 21. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel sajnos megjött:,(
2020. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De köszönöm a drukkot, kedves tőled:) Én is drukkolok neked
2020. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!