Előfordulhat most esetleg pco-val is összejött a baba?

Figyelt kérdés

Hónapok óta sikertelenül próbálkozunk.

Az első hónap hogy Clostit kaptam amit 3.ciklus naptól a 8.-ig kellett szednem naponta 2 szemet.

Az ovu 25.kén volt, rá néhány napra a mellem elkezdett fájni,kezdetben csak érintésre, aztán annyira fokozódott hogy se feküdni se egy ruhát elviselni rajta.

Mellette a petefészkeim szurkálni, a hasfalam feszülni.

Voltaképpen azóta így vagyok és még csak 8.-kán kellene megjöjjön. Nem egy erős fájdalom ez inkább a mindjárt megjön érzésem van és nem tudom eldönteni menszeszem lesz vagy a baba jött össze. Nem akarom magam beleélni mert csak csalódnék,csak minden wc-re menetkor azért imádkozok ne jöjjön meg es 9.-kén tesztelhessek.


Szerintetek ezúttal esélyes vagy én látok többet bele? Illetve, a gyógyszerrel kapcsolatos tanácsokra lennék kiváncsi.


Első picur lenne.


Köszi a válaszokat. 🤗🥰


2021. jan. 5. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár napoal a peteérés után még nem lehet terhes tüneted.

Voltál uh-n, hogy nem lettèl e túl stimulálva?

Pcos rendbe lett rakva closty előtt?

2021. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Norculot-ot adott csak semmi többet
2021. jan. 5. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor először a pcost kéne rendbe rakni, addig ezekkel csak ártassz.
2021. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!