Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyivel érdemesebb olyan...

Mennyivel érdemesebb olyan nőgyógyászhoz elmenni vizsgálatra aki dupla annyiért dolgozik, mint egy másik nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban kezdjük meg a meddőségi kivizsgálásokat, amihez kell vinnem egy friss hüvelyi UH-ot is.

Nem tudom kihez menjek.

A saját nőgyógyászom miután egy év után visszamentem hozzá, hogy nem jön a baba, elküldött a Pécsi Meddőségi Központba viszont pont ott írják, hogy ott jelen helyzetben nem tudják megcsinálni.

Kinéztem egy szimpatikus nőgyógyászt, akinek az endometriozis a specialitása (tudtommal nekem nincs) és nála 30 ezer a nőgyógyászati vizsgálat UH-al együtt.

Érdemes hozzá elmennem vagy inkább keressek egy olcsóbb nőgyógyászt?

Anyagilag annyira nem engedhetnénk meg, de mégis mi másra költhetnénk ha nem erre?

Ha annyival jobb mint a többi nekem az a lényeg, hogy biztonságban érezzem magam...

nagyon sokszor megjártam már hogy nem megfelelő orvoshoz, oktatóhoz, iskolába fizettem rengeteg pénzt silány minőségért.

Mit gondoltok megéri?



2021. jan. 5. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fura, hogy a meddőségi központban egy olyan alap vizsgálatot nem tudnak megcsinálni, mint az UH. Akkor a többit, hogy csinálják meg?

Egyébként nekem pár hónapja 10 ezer volt az éves vizsgálat, cito, UH. 30 soknak tűnik. Eddig 10-20 közötti árakat láttam máshol is.

2021. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

3 dolog amin SOHA nem szabad spórolni:

1:egészség

2: utazás

3: tetoválás



Először nézd meg ki milyen véleményt ír róla amúgy a neten szerintem.

Alapvetoen pedig ez meg nem is nagy összeg ha már szó van a gyerek vállalásról szerintem.

En a sima rákszűrés ultrahangra fizetek 25-ot...

2021. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es én azt gondolom, hogy most a korona miatt nem végzik. Most is online konzultáció lesz. A vérvételt viszont megpróbálom ott végezni a meddőségin.
2021. jan. 5. 17:42
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es igen amúgy máshol is néztem és bizony 15-30 ezer körül van az Uh vizsgálat.
2021. jan. 5. 17:42
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha a drágább orvoshoz mész, nagyobb valószínűséggel lesz modernebb gépe, amin látszanak apróbb dolgok is, pl.egy néhány mm-es mióma, lyukacsos petefészek, stb. Nálam ezek kerültek elő, amiket az elmúlt időszakban több orvos sem látott magán helyeken, de drágább helyen, neves orvos, minőségi géppel első alkalommal észrevette.
2021. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsó neked is köszönöm. Már kértem is időpontot...pont a szülinapomra kaptam..:D

Kicsit izgulok...

Holnap kell szólnom a munkahelyemen is, hogy 2 nap el kell mennem vérvételre illetve egy nap szabadság kell a konzultáció miatt is...nem tudom mit fognak szólni, mert a Covid miatt épp hogy elkezdtün k dolgozni, de most már nem érdekel semmi.

Már tavaly szerettük volna elkezdeni a kivizsgálásokat, de bejött a korona és az összes szabadnapomnak lőttek, illetve hát nem is nagyon lehetett akkor szaladgálni semerre.

2021. jan. 5. 18:16
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
dr Várnagy Ákost ajánlom. Nekem ugyan nem volt ilyen problémám, de nagyon sokaknál látom, olvasom, hogy nekik segített. Van saját ultrahang gépe és a meddőségi centrumban is dolgozik Pécsett. AMúgy érdemes lenne felhívni őket, hogy ha ők nem is csinálnak, de tudnak-e valakit ajánlani, aki ért a problémádhoz
2021. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7-es. Igazából vele lesz a konzultáció.

Ő lesz a meddőségi dokink, de nem találtam a magánrendelését sehol interneten, viszont majd nyilván ha lesz vele konzultáció akkor rákérdezek, hogy lehet e magán menni hozzá.

A barátnőm viszont rosszakat mesélt róla , így kicsit tartok tőle..:S

2021. jan. 5. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, hogy ezt mondom, de laikusként úgy sem fogod tudni, hogy melyik doki mennyire ért az UH-hoz. Ár alapján sem, mert nem feltétlen van összefüggés.
2021. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Èn egyszer mentem uh-ra olyan orvoshoz, aki fèlarban dolgozott. Csak oda kaptam időpontot. Iszonyatosan bunkò volt, annyira, hogy visszaszòltam neki, ès ùgy viselkedett, mint egy sèrtődött òvodàs.

Ebből kiindulva, hogy az olcsòsàg együtt jàrt az alacsony szìnvonallal, lehet, hogy a dràgàbb pedig jobb lesz.

2021. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!