Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Stimulalas csupan egy injekcio...

Stimulalas csupan egy injekcioval?

Figyelt kérdés

Ma mentünk az első lombik megbeszelesre ahol olyan szerencsések voltunk hogy még aznap bele is kezdtünk. Első korben az asszisztens vázolta a folyamatokat es mondta hogy az injekciokat majd mindig ugyanabba az időbe kell beadni. De mire az orvoshoz értem beadta a szurit es kaptam idopintot. Megbizok az orvosban csak furcsaltam picit.

Amugy azt mondtak hogy nalam minden rendben es konnyen teherbe fogok esni (baratomnal vannak gondok)



#lombik #ICSI #Elonva
2021. jan. 20. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok a 7- napon. A 2. naptól napi 1 adag Bemfolát kellett szúrnom máig. Tegnaptól pedig tüszőrepedés gátlót.

1 db injekcióval szerintem kizárt hogy stimulálhatnak. Vagy minden nap egyet kell szúrnod? Az okés.

Engem a 2. 6. 8. napon ultrahangoznak és volt vérvétel. 5-5 db tüszőm lett és szép nagyok.

2021. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ketszer kerdeztem vissza hogy biztos e hogy nem kell tobb injekcio plusz a akciotervemre is csak egy adag van irva.

Mondjuk azt mondtak hogy nagyon jol nezek ki belülről es biztos hamar teherbeesek igy, ebből gondoltam h elso heten nem kell több. De barhogy kutakodok ilyen tapasztalatot nem talalok.

A ciklus 8ig napjan (26-a) kell visszamennem lehet hogy akkor meg kaphatok hormont? Elseje van beirva kb a leszivashoz

2021. jan. 21. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért durva hogy egy orvos azt mondja hogy biztos hogy nagyon gyorsan teherbeesel.... basszus ilyent nem mondhat! Van aki makk egészséges és a 6. lombik sem sikerül....

hány tüszőt látott? Méretet mondott esetleg?

2021. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A stimulalas elotti 2 napos ultrahangon mondta hogy nalam minden rendben falvastagsag, pete stb. Nem ugy mondta hogy garantalja csak hogy tapasztalatai alapjan ezt gondolja.


Aztan lehet csak nyugtatni akart. 🤭

Sogornomek is hozza jartak es naluk is a ferfi agon volt a problema elsore sikerult fagyasztott embriokkal

2021. jan. 21. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen tipusú stimulalas is, jól tolerálható, itt olvashatsz róla:

[link]


Mivel ahogy mondod, párodnál van a gond, gondolom nem akarnak téged feleslegesen terhelni a sok hormonnal.

2021. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma meg holnap kapok meg stimulalast holnap tuszorepesztes es penteken leszivas. 9 tuszot sikerult osszehozni
2021. jan. 26. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kell Pcr teszt az altatás előtt tehát mielőtt leszívnák a tüszőket?Azért kérdezem mert nemsoká úgy néz ki nekem is lombikom lesz
2021. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kaáliba jártok?Az se mindegy mert intézménye válogatja gondolom
2021. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos magyar intezetben nem vagyok jartas, nalunk kellett pedig nem is altatasban volt a leszivas
2021. febr. 4. 20:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen érzés a leszívás?Nem fájt?Azt olvastam erről hogy általában altatásban ajánlott dehát nyilván nem mindenhol így van.
2021. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!