Első inszem! Kinek milyen tapasztalata van a Fostimon injekcióval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma voltam a dokinál a mensi 2. napján UH-on. Fel írt 4 ampulla Fostimont. Napi egy felet kell beszúrnom magamnak. Ez lesz az első inszemem. Eléggé izgatott vagyok és pozitívan állok a dologhoz, de rám férne azért egy-két pozitív visszajelzés! :)A következő UH csütörtökön lesz, akkor kapom majd a tüsző repesztő szurit? És az mennyibe kerül majd? Köszönöm előre is annak, aki segít! :)


2014. szept. 17. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!A feleségem előtte hormongyógyszert szedett Colstilbegyt meg vitaminokat és utánna tüszőrepesztőt kellett adni (ovitrelle) ha jól emlékszem olyan 8-10ezer körül volt. De már akkor későn írok mert már megkaptad. Sok sikert kívánok! Remélem sikerülni fog!
2014. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


A clostyt én is próbáltam, de nekem nem vált be sajnos. Mint kiderült megkaptam a tüszőrepesztőt is, amit majd megmond a doki mikor kell beadnom. Már az elsőnél sikerült nektek a baba? Ti hova jártatok és mi volt a probléma? Köszönöm a válaszod!

2014. szept. 19. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Miskolcra jártunk a Káliba. Nagyon jó tapasztalataink vannak onnan, mert kedvesek odafigyelnek az emberre és alaposan kivizsgáltak mindkettőnket. Nyilván ennek megvan az ára is de valamit valamiért! Nekünk igazából egészségügyileg minden rendben volt. Páromnál PCO-s petefészek ciszta volt, de nem lett belőle probléma. 1,5évig próbálkoztunk és nem sikerült természetesen aztán az első inszem sikerült. Meg a stresszes életmód az állandó rohanás a napi 10-12 óra munka meg a görcsösen akarás is eléggé közrejátszott ebben. Nektek mi a probléma? Hova jártok? És mióta próbálkoztok?
2014. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi Budapesten járunk a Szent János Kórházba. Igaz ez nem fizetős hely, de minden szükséges vizsgálatot elvégeztek. Híres és neves orvosokkal. Nálunk is minden rendben a párommal, nekem van PCO-m és IR-em amit 3 hónapja kezelnek. Fogytam 9 kg, de a doki azt mondta még mindig kell és a célom még 10kg minusz :) Gratulálok a babához! Remélem mi is ilyen szerencsések leszünk :)


Rengetegen jöttek nekem is a ne stresszeljek rá, és ne gondoljak rá szöveggel, de szerintem te is és a párod is tudjátok, hogy könnyű ezt mondani mikor 2 év után sem sikerül a dolog, a körülötted lévők pedig sorra jelentik be az örömhírt...

Egyébként ti nem tartottatok attól, hogy esetleg ikrek lesznek? :)

2014. szept. 19. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen tudjuk a stresszelős dolgot, de egyébként tényleg úgy van hogy meg kell próbálni nem stresszelni, és ilyenkor nálunk is pár ismerős akkor lett terhes. A beavatkozás után két héttel a HCG-s vérvételből nekünk is azt mondta az orvos hogy nagy az esély hogy ikrek, de az értékekből itélve akár hármasikrek is lehetnek. Végül egy baba van, jelenleg a feleségem 22hetes terhes és jól vannak. Sok sikert kívánok nektek! Tuti hogy sikerülni fog! :) Nem szabad feladni!
2014. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük. Semmiképpen sem adjuk fel :) További problémamentes babavárást és még egyszer gratulálok!
2014. szept. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!