Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Stimulalas csupan egy injekcio...

Stimulalas csupan egy injekcioval?

Figyelt kérdés

Ma mentünk az első lombik megbeszelesre ahol olyan szerencsések voltunk hogy még aznap bele is kezdtünk. Első korben az asszisztens vázolta a folyamatokat es mondta hogy az injekciokat majd mindig ugyanabba az időbe kell beadni. De mire az orvoshoz értem beadta a szurit es kaptam idopintot. Megbizok az orvosban csak furcsaltam picit.

Amugy azt mondtak hogy nalam minden rendben es konnyen teherbe fogok esni (baratomnal vannak gondok)



#lombik #ICSI #Elonva
2021. jan. 20. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is ebben a ciklusban egyetlen egy injekcióra volt szükségem,mégpedig csak tüszőrepesztőre.Én még inszeminációknál tartok egyébként
2021. febr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nalunk az orvos ajanlja hogy kell e az altatas vagy nem. Nalam nem volt sok tuszo es jo volt a mehem allasa igy nem kertem. A fertotlenites kimondottan kellemetlen volt, a bal oldalt meg se ereztem a jobb oldal pedig feszitett. De az egesz csak par perc volt
2021. febr. 5. 07:45
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak most lattam a kerdest de lehet meg aktualis. Nekem orvos javasolta hogy ne legyen altatas. A nővér előtte mondta hogy a doktor megnez es ugy dönt. Nem mondom hogy eletem legkellemesebb elmenye volt de tenyleg ki lehet birni. Az egyik oldalon nem ereztem szinte semmit a masik oldalon mondom az hogy feszitett es nem birtam volna hosszu ideig de az egesz csak par percig tartott.
2021. márc. 15. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!