Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikra készülünk jelenleg a...

Lombikra készülünk jelenleg a stimulációnál tartok. Petesejt leszívás után ha minden jól megy akkor max 5 nap múlva lesz a beültetés?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ma. 5 nap.

Nekem 3 naposan ültettek vissza egyet, mert az 5. nap hétvégére esett. Sajnos nem sikerült. :(

2021. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 😪 biztos sikerülni fog bízz benne🙏 azt szeretném kérdezni hogy mitől lehet az hogy pl nem fejlődnek? Bocsi ha hülyeséget kérdezek nem nagyon tudom még mi hogy lesz. De azért általában leszívás után van beültetés nem? Annyira félek 😪
2021. febr. 14. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nekem 8 tüszőm ért be és 8 petesejtet szívtak le belőlük. 5 termékenyült meg, ebből a “legjobbat” ültették vissza a 3. napon.

4 pedig várakozott az 5. napig. 3 fejlődött szépen, így azok lettek fagyasztva. Igazából semmivel nem befolyásolható a fejlődésük. Nekem egy nem fejlődött szépen, így lett 3 fagyasztva.

Hallottam olyant, hogy a leszívás novemberben volt, de túl lett kicsit stimulálva a csajszi aztán jöttek az ünnepek, így fagyasztották és január végén kapta vissza az embriót.

Félned nem kell, mert nagyon pikk pakk és gyorsan zajlik minden. :)

Nekem a mai napig eszembe jut néha ez az egész “procedúra”, hogy több lettem tőle és erősebb lett a kapcsolatunk úgy érzem. Sok kapcsolat már a sikertelenségek elején tönkremegy. :(

2021. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!