Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a lombik során nem osztódot...

Ha a lombik során nem osztódott egy petesejt sem, és nem volt beültetés, akkor mennyi idő múlva lehet újrakezdeni a stimulációt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha TB támogatással szeretnél menni, akkor 3 hónapot ki kell várni, ha fizetősre akkor egy ciklus kimarad és mehet a következő.
2014. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy tudom, hogy mivel nem volt beültetés, így nem is volt lejelentve a lombik, hiszen nem történt meg. Nem kell várni 3 hónapot, viszont a várólisták ha jól tudom 6 hónapnál is hosszabbak. Hacsak nincs hely valahol. Fel a fejjel!
2014. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem TB támogatottan voltunk.
2014. szept. 25. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Tb támogatott lett volna, akkor is a transzfer időpontját nézik, tehát ha az elmarad akkor az nem számít bele a Tb-s körbe.
2014. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, hogy azért is van kitalálva ez a 3 hónap várakozás, mert minimum ennyi idő alatt piheni ki a szervezet hormonkezelést, és tud felkészülni a következő stimulációra. (Fagyasztott beültetésnél csak egy ciklus marad ki.)

Szóval beszéld meg az orvosoddal, ő tudja mennyi hormont kaptál, mennyi pihenést javasol a szervezetednek az újabb stimuláció előtt. Sajnos ezt figyelembe kell venni, akár mennyire is jó lenne minél előbb kezdeni.


Sok sikert kívánok!

2014. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!