Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fagyasztott embrió beültetésén...

Fagyasztott embrió beültetésénél is stimulálnak?

Figyelt kérdés
Már feladtuk a lombikkal való próbálkozásunkat, el is kezdtük az örökbefogadási procedúrát. Viszont egy darab 5 napos embriónk pihen a fagyasztóban és nem hagy nyugodni a gondolat, hogy mégis vállalkozok egy utolsó beültetésre. Nem tudom, hogy ilyenkor mi a protokoll, ugye ilyenkor már nem kell hormoninjekciót beadni?

2015. jan. 20. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nem stimulálnak :) Azt hiszem majd kapsz egy tüszőrepesztő mert hagyják a megértett tüszőt is :)

Azt hiszem kell majd valami gyógyszer de már nem emlékeszem pontosan hogy mi de az minimális. Ha érdekel nekem valószínűleg február közepén lesz utána megírom pontosabban :)

2015. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, ha leirod! Volt mar tobb lombikunk, de a fagyibaba kerdesben nem vagyok jaratos :)
2015. jan. 20. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg!Szorítok!Viszont az 5napos kevés arányban kel fel,mert 5naposan ki van fáradva!!Mikor kezzdtek?Szorítok!!!
2015. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem a dokival, hogy mikor kezdjük, egyelőre csak tervezgetjük, hogy utoljára még megpróbáljuk.
2015. jan. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!