Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az esélye hogy teherbe...

Mennyi az esélye hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja lefeküdtünk a barátommal, nekem ez volt az első,(tudom hogy butaság volt, de) nem védekeztünk, nem élvezett belém, és tudtommal az előváladéktól csak 10% az esélye hogy teherbe esek,viszont egy nappal a peteérés előtt csináltuk, és félek hogy emiatt nagyobb az esélye. Kb. 2 hét múlva kell megjönnie, akkor úgyis kiderül, de kicsit meg szeretném nyugtatni magam.
2021. márc. 9. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt három napban bevehettél volna esemény utánit. Szerintem kamu a kérdés, és direkt írtad a három napot, hogy ezt leírhassan.
2021. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Abszolút ne nyugtatgasd magad, már a sürgősségi tani is késő, gratulálok.

50% esélyed van teherbe esni.

2021. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem anno azt mondta egy doki, hogy létezik 5 napos esemény utáni is, pont az ünnepek miatt. kis eséllyel, de benne van a pakliban a baba is. javaslom hogy vegyél tesztet, és a nemvárt napján tesztelj, mert a stressz miatt gyanítom amúgy is késni fog.
2021. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg van rá az esély, valóban nem sok, de megvan. Sajnálom, de nem tudlak megnyugtatni.
2021. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz babát, az 1% is sok.


Mivel van esély rá, így vagy igen, vagy nem, tehát 50%.

2021. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem sok eszed van, látom....


Unokahugom pl pont így lett terhes...


"Csak az első alkalommal akartam gumi nélkül is kipróbálni, ugyse leszek terhes az első szextől. Meg amugyis kivette időbe..."

Ennek 2 éve. 1éves mult a fia, unokahugom 17...

2021. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!