Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így megmarad a baba ha teherbe estem most?

Figyelt kérdés
A napokban derült ki,hogy nagy valószínűséggel PCO-m és IR-em is van.Viszont mivel az orvos nem tiltotta meg a próbálkozást így elég aktívan voltunk együtt a Párommal és most úgy tünik teherbe is estem.Nagyon félek,hogy ha sikerült elvesztem a babát!
2016. jún. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőbb doki.nekem is IR-t állapítottak meg,csak nekem jóval a teherbe esés előtt.mikor össze jött a baba,akkor előre hozott cukor terhelést csináltak és a 12.hétig folytatnom kellett az IR-re felírt gyógyszert (merkformin 750 xr).amint pozitívat tesztelsz,irány a nődoki és szerintem endokrinológushoz is el fog küldeni.addig pedig szénhidrát szegény/mediterrán diéta,többször keveset enni
2016. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Endokrinológus kérte a vizsgálatokat oda majd jövő hónapba kell mennem,de akkor ha erős pozi lesz a tesztem pár nap múlva akkor felhívom.Most még csak egy gyenge csíkocskám van ami nálam még egyenlőre nem biztos ugyebár,hogy baba.
2016. jún. 8. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív tésztát babát jelent akkor is ha halvány.Nekem is pco-m van,soha nem volt pozi tesztem csak amikor terhes voltam.
2016. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem folyamatosan pozit jelez halványan a teszt minden mensi előtt így nem adok már a halvány tesztre...viszont a mai mintha etősebb lenne mint a tegnapi sőt tegnap este volt is egy kis rózsaszínes vizes pecsételésem ami elmúlt.Holnap reggeli teszt már tuti mutatja ha tegnap beágyazódási volt.
2016. jún. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!