Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen problemara utalnak a...

Milyen problemara utalnak a kovetkezok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem itt kene kerdezoskodnom. Fogok is menni vervetelre es tobb kivizsgalasra is de kivancsi vagyok hogy valaki volt-e hasonlo helyzetben.


Tehat 22 eves vagyok. Elso baba elsore sikeresen osszejott. Komplikaciomentes terhesseg volt.

Masodik baba is elsore osszejott viszont 9 hetesen megallt a fejlodesben. Es a 11.heten kezdte kilokni a szervezetem.

Harmadik baba ebben a honapban jott ossze.. de el is ment spontan.


A kerdesem arra iranyul, hogy esetleg lehet progeszteron hianyom?

Nem kepes a testem ket babat megtartani. A masodiknak se volt semmi baja..tehat nem volt beteg.

A peteeresem kesik vagy nincs.



2021. márc. 31. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs peteérésed, nem esnél teherbe. ha progeszteronhiány lenne, akkor a második baba nem a 11. héten ment volna el, hanem még korábban, mensi idejében, spontán. ez utóbbi eset gyakori, csak sokszor nem tudnak róla, mert pár napot késik csak legfeljebb a mensi, ha késik egyáltalán.

a második babával bármi is lehetett. egy ismerősömnek a 9 hetes uh-n nem találták a szívhangot, később kiderült hogy egy vírus volt a hibás. volt, akinél valószínűleg lányok voltak útban, mind elment, a fiúk maradtak. ez genetikai probléma lehetett, de nem vizsgálták.


kitartás, jönni fog a picur! :)

2021. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi bajod, csak a természet szelektál.

Nekem is kisfiam hamar összejött. Utána amikor kistesót szerettünk volna neki 2 kémiai terhesség után egy missed ab 9 hetesen, majd megint egy kémiai volt.

Most viszont 16 hetes vagyok, kislányt várunk :)

Szerintem a kémiaiakat észre se vettem volna ha nem tesztelek időben. Sok sikert kívánok neked!

2021. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

8 nap keses utan teszteltem csak tehat meg azt se mondanam hogy nemvart elott 5 nappal voltam turelmetlen.


Jo lenne ha nem szelektalna tovabb...

Azert elmegyek a vervetelekre. Az is legalabb egy megnyugvas hogy tenyleg nem velem van a baj

Koszonom a ket valaszt:)

2021. márc. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!