Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen nehezen estetek teherbe...

Ildi32 kérdése:

Milyen nehezen estetek teherbe és hányszor vetéltetek el MTHFR Heterozigóta génmutációval mielőtt tudomásotok volt a problémáról; illetve azután hogy kiderült? Nektek mennyire volt hatékony a femibion illetve az aspirin protect szedése?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 missab után derült ki.

Homozigóta vagyok így clexane-t szúrtam terhesség elejétől szülés után 6 hétig.

3. hónapban összejött a baba.

2018. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 vetélés után derült ki. Onnantól aspirin protectet kellett szednem, majd a pozitiv tesztnél azonnal kaptam pluszba clexane injekciót. A teherbe esésre nálam nem volt hatással
2018. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 vetélésem volt és 1 kihordott terheségem,mivel az elején hematomám volt ezért megkellet várni mig felszivodik és csak onantol kezdtem el szurni a Clexant egészen a terheség végéig.Valoszinü hogy nem a Leiden miatt kellet 3 évet várnunk a babára.
2018. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármatoknak a válaszokat. Gratulálok a babàkhoz. Ha jól értettem gyógyszer mellett sikerült kihordanotok a terhességet. Végre jó híreket is hallani.
2018. nov. 9. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt tudjatok esetleg, hogyha egy gyerekem mar van, clexane nelkul hordtam ki vegig, de most nem sikerul a masodik, akkor ha eloszor sikerult, az kizarja a szuri szuksegesseget, vagy csak szerencsenk volt?
2019. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Leiden Heterozigota vagyok,a lányomra 3 évet vártunk,10 hetes vagyok a másodikkal és 3 hónap alatt jött össze,nem biztos hogy van összefügés.De mindenképp érdemes erre irányurolag 1 kivizsgálást kérni.
2019. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én hamarabb tudtam a génmutációról, és utána jött a vetélés. Egyelőre femibiont és külön folátot szedek, de még semmi azóta. 😌 Neked, kedves Kérdező, azóta sikerült?
2019. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen sikerült. Hamarosan szülök. Nagyon boldog vagyok. :)
2019. júl. 16. 13:38
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es vàlaszoló majd írj; hogy mikor sikerül. Többieknek van azóta másik baba? Ki tervez még esetleg?

Én femibiont és aspirin protectet szedtem.

Volt egy missed ab-om augusztus elején; majd november közepén teherbeestem.

Viszont ezek előtt 6 évig nem.

2019. júl. 16. 13:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Látom, hogy már nem friss a kérdés, de én is ebbe a helyzetbe kerültem. Ezért merészkedtem írni nektek. Nemrég derült ki, hogy heterozigota MTHFR mutációm van. Kisbabát szeretnénk már 5 éve, 6 sikertelen inszemünk volt,most váltottunk már intézményt és jövő hónapban lesz az első lombikunk. Magán laborban derült ki hogy fennáll ez a mutáció. Segítenétek nekem hogy mit kell szedjek esetleg magamtól is rá? Fogok kapni verhígítót az orvos szerint mikor már lombikozunk de addig esetleg tudok valamit tenni az ügy érdekében? Vitamint esetleg aspirint?! Segítenétek?

Sokat gondolkodtam hogy vajon emiatt nem is estem teherbe ilyen sokáig? Olvastam hogy már egész korán elhalhat a terhesség az elzáródott vérerek miatt.

Köszönöm szépen a segítséget!

2019. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!