Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Én okt teherbe este de elvetél...

Zizu78 kérdése:

Én okt teherbe este de elvetéltem(42)azóta nem jön össze. Peteérést nagyon érzem és a melleim ovutol számitva majd leszakad állandóan. Enyhe alhasi görcseim vannak most középidő óta, mellem ugyan olyan erősen feszült mint Mensi előtt.Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 14:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még 7 nap van nem vártig. Minden hónapban úgy tünik hogy talán most, de sajnos nem sikerül
2021. ápr. 14. 14:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Én tesztelek korán, múlt hőba is voltak tüneteim, 12-13 dpo n + is volt a tesztem, de kémiai volt meg is jött időben.

Lehet nálad is elkezdődik, de valami nem frankó.

2021. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valami nagyon nem.. Bár eddig középidő után volt mindig fehér krémszerű folyás most az elmaradt. Viszont elviselhetetlen a mellfeszülés és a hasfájás.. Egyszer én is jártam így, hogy pozitív lett előtte egy nappal de aztán simám megjött. Az orvos azt mondta nekem tavaly nyáron hogy már nincsenek érett petesejtjeim már elkezdődött úgy tűnik a klimax erre októberbe terhes lettem
2021. ápr. 14. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Anti müllerian hormont nézett vagy csak rávágta?
2021. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak ultrahang volt meg vérvétel.. szinte nem is volt mehnyalkahartyam
2021. ápr. 14. 20:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam 37 évesen a dokinak ez volt az első vizsgálat amire küldött, ha már nincs értelme akkor minek tovább, de szerencsére akkor azt mondta oh még van jó pár évem. Most 42 leszek augusztusban meg most sem tünik úgy, hogy jönne a klimax
2021. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy mivel nem védekeztünk elötte sem és soha nem történt semmi, októberben nagyon meglepett hogy teherbe estem és rettentő boldog voltam, de el is ment a kicsikém. Azóta egyszerűen nem sikerül. Szedem a barátcserje kapszulát illetve próbáltam méhpempőt is. De egyenlőre nem segít semmi. Igaz még van 5 napom a nem vártig, de nem észlelek magamon olyan tünetet ami arra utalna. Csak ugyan azokat amiket eddig is.
2021. ápr. 15. 08:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Kerdező Q10-et szedjel nagy dozisban.
2021. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A q10 nem energia növelő? Legalább is én úgy tudom h az leginkább az szellemi és energia növelo
2021. ápr. 18. 07:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Olvasgass a neten rola, ha beirod a Q10, termekenyseg, petesejt minoseg kulcsszavakat nagyon sok cikket, tanulmanyt talalsz a neten.

Velem is szedeti az endokrinologusom. 40 feletti tesverem is szedte, es osszejott a baba, persze lehet hogy nem csak ezen mulott.

2021. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!