Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vélemények érdekelnek? Tapaszt...

Vélemények érdekelnek? Tapasztalatok?38 éves vagyok,van 2 egészséges kislányom.Az első kislányom után volt 2 spontán vetélésem,majd a második kislányom születése után egy ikerterhességem,ahol az egyik méhen kívüli volt,a másik pedig spontán elment.

Figyelt kérdés
Akkor kivettek a jobb petevezetőmet.Előtte nagyon rendszertelen volt a ciklusom évekig, volt hogy 2 hetente menstruáltam,de a műtét után egyből beállt 25 napra.Igy gondoltuk megpróbáljuk újra,hátha most a sors kegyes lesz.Mivel ismerem a testem és tudom mikor van peteérésem,ezért tudom,hogy most sikerült.A cicim fáj,érzékeny és nagyon fáradékony vagyok,egésznap aludni tudnék.Szurkál a bugyi vonálnál,fájdogál a derekam is.Tesztet szombaton fogok csinálni,mert akkora nem várom.Szerintetek mennyi az esélye hogyha sikerült újra méhenkivüli legyen?Tudom nem szabad erre gondolni,de aki átélt ilyet mindig benne van a kis ördög.
2021. ápr. 20. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így tudni.. bízz benne, hogy minden rendben lesz,ennyit tudsz tenni. Szorítok!
2021. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poni55 válasza:

Én is szorítok!

Szerintem ne görcsölj ezen, próbálj pozitívan hozzáállni, ne a negatívra koncentrálj. Ha hívő vagy, akár imádkozhatsz is.

2021. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poni55 válasza:

2es vagyok


Valamint ne is zárd ki a vetélést sem, hiszen már megtörtént, reméljük nem fog többet, de ne érjen meglepetésként, ha mégis.

2021. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

De jo neked, hogy ilyen termekeny vagy 😟🙂!

En is drukkolok

2021. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!