Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több missed ab után tudtál...

Több missed ab után tudtál egészséges babát szülni? Kiderült mi volt a gond?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem szerencsére nem volt ilyen, de anyukámnak 3 missed ab. után született 4 gyermeke. Nála a problémát az okozta, hogy a méhnyálkahártya nem volt elég vastag, hogy elbírja az embriót. Kapott gyógyszert, és utána minden rendbe jött.
2021. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekem csak 1 missed ab volt, de utána egészséges babám született.

Többszöri vetélést sokszor hormonprobléma vagy genetikai eltérés okoz.

2021. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Human reprodukciós intézetet tudom ajánlani. 2 missed után így jött össze szomszédomnak. Csak superlativus-okban tud róla beszélni.
2021. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Kolléganőm 2 szülés után többször elvetélt és szült egy magzatot 20.hétben majd kb 1.5 év múlva lett egy lánya, aki után azt mondták nem lehet több gyereke, nem tudna megtapadni, no 42 évesen lett még egy fia
2021. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem missed ab volt, hanem 3 korai vetélésem (elment a baba magától, nem kellett művileg beavatkozni). A második vetélés után lettem terhes az első fiammal. Utána volt még egy vetélésem, és ezután születtek az ikreim. Mindhárom gyerekem egészséges.
2021. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!