Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi okozza a kémiai terhességeket?

Mi okozza a kémiai terhességeket?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben volt egy kémiai terhességem,januárban missed ab.-om üres petezsák miatt.

Egy hete megint pozitív lett a tesztem,viszont most meg görcsölök...

Félek,hogy meg fog jönni.

Március 28-án jött meg utoljára.



2021. ápr. 29. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki kell vizsgáltatni nekem szeptemberben beteg baba miatt megszakítás, november kémiai, februárban missed nem lett szív hang, március, április kémiai. Most hormont nézünk nekem a korom lehet a bibi.

Van 3 gyerekünk a 3. most volt 2 éves.

2021. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is eddig 2 kémiai volt.

Most derült ki trombózis hajlam,magas prolaktin szint, és progeszteron hiány. Na most ezek közül nálam bármelyik okozhatta. Mindenképp ki kell vizsgáltatni, főleg ha már nem az első veszteség.

2021. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

24 éves leszek,nekem is van egy 3 éves kisfiam. Az a baj,hogy nem vesznek komolyan az orvosok. Elhajtanak a "próbálkozzanak,majd csak sikerül" szlogennel.

Persze tb-s rendelésre megyek. Nem jött meg, lehet csak az idegesség hozta elő. Fél éve próbálkozunk egyébként a baba projekttel.

2021. ápr. 29. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai terhesség meglehetősen gyakori, csak sok nő nem is tud. Nem kell, hogy oka legyen. Az meg hogy görcsölsz -gondolom úgy érzed, mindjárt megjön a menzeszed- semmit nem kell hogy jelentsen, a terhesség elején gyakori .
2021. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai terhességet azóta találták fel, mióta vannak a korai terhességi tesztek. Azelőtt a nők vagy észre sem vették vagy késett pár napot és túlléptek a dolgon. Nagyon sok megtermékenyítésből nem lesz beágyazódás, a természet szelektál.
2021. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is 24 vagyok, 3 éve próbálkozunk, 1 éve kezdtük a kivizsgálásokat, nem hajtottak el ilyennel hogy még fiatalok vagyuk majd összejön. Ha pedig igen, akkor nem szabad hagyni!!!

Próbálkozhatnék még évekig is, ha a trombózis hajlam miatt elvetélek, vagy épp mert nincs kezelve a magas prolaktin, vagy nincs megfelelő progeszteron szint... sajnos nem szabad hagyni a dolgot. Semmi gondom nincs a ciklusommal egy makk egészséges nőnek éreztem magam, mégis van probléma, ami sajnos addig nem derül ki, amíg nem járok utána.

Lehet, hogy csak egy apró egyszerűen megoldható dolgon múlik az egész.

Amúgy ha görcsölsz az még nem feltétlen baj, ha esetleg vérezni kezdesz vagy barnázni, akkor menj el ügyeletre rögtön, de mint mondtam a menzesz szerű görcsök ilyenkor normálisak :)

2021. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már van két gyerekem, 3.gyerkőcöt szeretnénk, 1 évig nem jött össze, ez alatt volt egy korai vetélés és 2 kémiai, aztán kiderült az enyhe inzulinrezisztencia tavaly szeptemberben, azóta diéta és gyógyszer, ma teszteltem pozitívat, de nyilván nem merem még beleélni magam 🙄 szóval érdemes egy ciklus 3-5. és 21-23. napi hormonpanel és egy terheléses inzulin vizsgálat kezdésnek szerintem 🙂
2021. ápr. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lekopogom,nincs probléma.

Annyi,hogy éjszakánként nem tudok aludni,nappal meg nagyon álmos vagyok,levert,húz az ágy.

Jövőhéten megyek orvoshoz,nem fogom hagyni lerázni magam!

2021. ápr. 30. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!