Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos lehetséges vele teherbe...

Pcos lehetséges vele teherbe esni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rengetegen vagyunk. Nekem 3 spontán gyermekem van.
2021. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt egyáltalán peteéresem, de kaptam peteérést elősegítő gyógyszert és azzal 3. ciklusban sikerült végre peteérést produkálnom és teherbe is estem :) már 7 hónapos a kislányom
2021. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, csak kisebb az esélye. Ajánlom a szénhidrát diétát és az Aviva tornát.
2021. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évvel azután fogant meg a kislányunk, mint kiderült a PCOS. Férjem külföldön dolgozik, így csak hétvégente tudtunk együtt lenni. D vitamint szedtem, illetve 2 hónapig inofolicot.
2021. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó!!! Gratulálok mindenkinek :) ! Én két éve teherbe estem de elvetèltem a 7. héten , akkor még nem tudtam hogy PCOS-em van, júniusban kell vissza menni a dokihoz remelem hogy lesz megoldás számomra is ez alapján 🙂🙏🏻
2021. máj. 11. 15:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként van valami tea , vitamin bármi amivel jot tehetek a hormonoknak?
2021. máj. 11. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem PCOS+IR kombóra krómot, cinket, inofolicot, Q10-et és D-vitamint javasolt az endokrinológus. PCOS-nél mindig érdemes a háttérben IR-t is keresni, ritka, hogy nincs ott. Ha van, annak a kezelése is nagyon fontos.
2021. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!