Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Talán méhen kívüli terhesség?

Talán méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. 21’ ápr.18-án volt utoljára menstruációm és 29-30-án peteérésem. Máj.12-én a várt menstruáció előtt 4 nappal a Clear Blue teszttel pozitívat teszteltem. Csináltam digitálisat is, ami kimutatta, hogy 1-2 hetes terhességről van szó. Kb. május 9-e óta folyamatosan fáj a hasam, aztán egyre rosszabb lett és elkezdtem begörcsölni. Május 18-án bekerültem a kórházba, ahol csináltak hüvelyi UH-t, és a doki azt mondta nem lát terhességre utaló jelet, (pedig elvileg az 5.hétben járok) és mivel annyira görcsöltem, így méhen kívülire gyanakszik. Ezért ellenőrzik a hcg szintet két nap múlva, azaz 20.-án. Tegnapi napon (19.-én nap közben egyetlen egyszer görcsöltem be, míg előtte nagyon sokszor), aztán mára (20.-án) semmi nem történt, nem volt semmilyen görcs, csak néha érzek pici kellemetlenséget. A vérvétel eredményét még várom, de kíváncsi lennék a véleményekre. Első terhesség, első próbálkozásra összejött, és egyszer sem véreztem, egy kicsit sem, nincs barna folyásom sem.

2021. máj. 20. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A méhen kívülinél azért lenne vérzés, fekete kávézacc jellegű. 5 hetes terhességet simán megesik, hogy nem lát még, annyira picike.

Persze, bármi lehet, de a terhesség alatt normálisak a görcsölgetések, hacsak nem olyan erős, hogy összegörnyedsz tőle és vérzés is társul hozzá

2021. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Most nekem kellene megmondani mi van a méhedben?

Őszintén, fogalmam sincs.

Lehet méhen kívüli, vagy kémiai volt, rég felszívódott.

A hcg-re meg, hát tényleg csak tippelni tudok.... 5.

Nekem az a véleményem, hogy ennek a kérdésnek sem volt semmi értelme.

2021. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sőgornőmnek 3 hónaposan vették észre, ájulás, vérzés. Haza akarták engedni a korházból 1 hét után, hogy nem tudják mi van, elájult ebédnél, akkor végre elmozdult és észrevettek neki.
2021. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1/3-as, köszönöm a válaszod. :) Visszatérve a görcsölésre, olyan volt, hogy összegörnyedtem tőle, nem bírtam állva maradni.
2021. máj. 20. 16:02
 5/13 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak pedig: Ha nem tudsz valamihez érdemben hozzászólni, minek pocsékolod az idődet? :) Nem kell rá válaszolni. U.i.: a terhességi teszten a csík minden nappal erősödik.
2021. máj. 20. 16:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha 30an volt peteereaed, akkor május 18-án kB 4+4 napos voltál. Nem csoda, hogy nem látnak semmit..

Betöltött 5. Hét után látszik egyáltalán a petezsák...

2021. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valóban igaz, amit mondasz, vasárnap lesz az 5.hét, a doki mondta úgy, ahogy leírtam a kérdésben. Csak azt nem értem, hogy mitől görcsöltem annyira be, hogy felállni nem bírtam. Mindenesetre neked is köszi a válaszod! :)
2021. máj. 20. 16:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó jel, ha abbamaradt a hasfájás, és nem görcsölök? Viszont a teszt még mindig nem az az igazi erős csík.
2021. máj. 21. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt méhen kívülim. Én egyeltalan nem gorcsoltem, ahogy az első válaszoló írja, kavezacc szerű enyhe vérzésem volt. De ez is kb a 6. hét körül kezdődött. Nálam sem láttak semmit mikor először mentünk az ügyeletre.


Remélem nálad jól alakul minden!

2021. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs még fent a felhőben a hcg eredményed?
2021. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!