Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy lehet két érzékeny teszt...

Hogy lehet két érzékeny teszt ennyire különböző erősségű?

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik egy pár forintos 10-es teszt, a másik predictor. Predictort még nem használtam, de gondolom ott is a teszt csíknak ugyan erősnek kéne lennie, mint a kontrol csíknak.

Valaki járt már így?


2021. máj. 29. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekes az erősségük, ha mind2 egyértelműen pozitív?
2021. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A predictor szerintem nagyon halvány és nekem fura. Főleg hogy a nem várt után 4 nappal vagyok.

De lehet csak én gondolom túl...

2021. máj. 29. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg túlgondolod. Semmi jelentősége a csík erősségének. A terhességi tesztek minőségi, nem pedig mennyiségi eredményt adnak. Vagyis azt tudja megmondani, hogy van-e hcg a szervezetedben vagy nincs. Arra, hogy mennyi hcg van, nem lehet különösebb következtetést levonni. A csík erősödését csak akkor van értelme figyelni, ha még nagyon-nagyon az elején teszteltél és épp csak sejthető, hogy van-e második vonal, akkor érdemes később is tesztelni, hogy rendesen kirajzolódik-e, de ennyi. Ennél több infót nem lehet nyerni vele. Ha nagyon izgulsz, menj el magánlaborba hcg-t méretni, nagyon olcsó és nagyon gyors eredményt ad az is.
2021. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt vágesz, hogy nem mennyiséget mutatnak hanem jelenlétet?
2021. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hcg 1500 volt tegnap. Hétfőn megyek újra. A beültetés 16 napja volt, azért csináltam a tesztet, hogy lássak egy szép erőset és meglepett. Ennyi :)
2021. máj. 29. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A predictoron erősebb a teszt csíkod mint a kontroll csík.

Nekem is ilyen volt késés után. Túl érzékeny és ennyi. 24+1hkm

2021. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Predicornal ha magas a Hcg már a tesztcsik erősebb szokott lenni a Controll csiknál. Itt is ezt látni. Gratulálok
2021. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! ☺️

Jajj, de butus vagyok. Ahogy ránéztem nekem automatikusan az ugrott be, hogy a teszt csík a halvány... 🙄 most gyorsan rá is gugliztam és tényleg az erősebb a teszt csík! Ennek most nagyon örülök!

2021. máj. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!