Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Masnak is volt ilyen?Lehett...

Csvani kérdése:

Masnak is volt ilyen?Lehett terhesegnek koze hozza,attol meg hogy negativ a teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!20 eves vagyok.11honaoja próbálkozunk párommal. A bajom 2 vagy 1 hónapokat szokott késni igy nem tudjuk kiszámítása a ciklusom ossze vissza szokott megjonni.Februarban nagy éles szuro balalhasi fájdalomal kerültem kórházba.persze csak vert vettek mert fejfájás hányinger utan jott elo ez a fájdalom és migrénes vagyok ezért arra fogtak hogy azert fajt igy az alhasam hogy felni felelni nem bírtam. 3 órán át.marciusban elmentem nőgyógyászhoz fogta a fejet hogy miatta jon a migren a képbe ha alhasi fájdalomról van szó. Hüvely ultrahangot csinalt semmi baj nem látott minden normális. Sebeszetre kuldott verkepem tökéletes vizeletemben gyulladast talaltak es gyomortukrozesre kuldtek onnan meg elkudtek hogy alhasi panaszokkal nem ok foglalkoznak ulthangra kellett volna engem kuldeni, hat enis meglepodtem hogy nem ultrahangoztak meg. Február óta fájdalom megmaradt de mar nem csak bal hanem jobb,állásnál is van koldok környéken is es ami a legfurabb hogy külső combom is szokott fájni bal oldalt esnegxa az agyekomnal is. Nem tudom mi lehett. Most három hónapon át elsoszor megjott rendesen van hogy ugy érzem mitha mozogna valami bennem persze de erősen sosem éreztem ilyet. Persze mar hülyének erzem magam mert negativ teszteket kapok megis sokszor terhesnek erzem magam
2021. jún. 5. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szinte semmit nem lehet érteni abból, amit írsz. Ha negatívak a tesztek akkor nem vagy terhes. Keress egy normális nőgyógyászt, aki foglalkozik a rendszertelen ciklusaiddal. Vizsgáltasd ki magad egy normális orvossal.
2021. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből én egy kukkot sem értettem az első 2 soron kívül.
2021. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsanat hogy így mindent egybe próbáltam leírni, a lényeg ebben az hogy február óta alhasi fajdalomal küszködők szurkalasok bal illetve jobb alhasi szurasaim vannak, meg a köldokom korul. Es azt gondoltuk első sorban hogy mivel eresedni kezdett a mellem sűrűn járok pisilni lehett hogy terhes lennek de negatívak a tesztek. Így hát egyértelműen nem vagyok az.es a nőgyógyász se tudta megmondani hogy mibajom o szerinte minden rendben van viszont a havi bajom nem jött meg rendesen es doki szerint normalis majd beall valamikor. Csak tanácsot szeretnék kérni. Mert szeretnenk babát es 11 honapja nem sikerült,és kiemelve másik kérdés hogy másnak is voltak e ilyen hasi problémái
2021. jún. 5. 12:46
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez a második nekifutás sem kristalytisuta számomra...

Ha a terhességi teszt negatív. Meg is jöt. Akkor honnan a bánatból szeded, hogy terhes vagy?!


Keress egy jó nődokit


És off. Ha a 2.nekifutasra nem tudod leírni, mi a probléma, egy gyereket hogy akarsz majd felnevelni, tanítani?! 🤔

2021. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok. Nézd, én erre meg a privát üzenetedre is csak annyit tudok mondani, hogy keress egy normális nőgyógyászt. Mert már nem 13 éves vagy, hogy várni kelljen a menstruációdra, hogy beálljon magától...20 évesen már igencsak rendszeresnek kellene lennie. Szóval nőgyógyász, kivizsgálások. Ezek a tünetek, amiket leírsz, is lehetnek a rendszertelen ciklusod miatt. Valami nem oké a hormonokkal, szerintem. Vagy pszichésen bebeszéled magadnak a terhességet, és azért produkálod a tüneteket. Az alhasi panaszok, meg a "mintha mozogna bennem valami" pedig lehet emésztőrendszeri probléma, nem feltétlen van köze a kettőnek egymáshoz. De nem látunk beléd, annyi minden okozhat alhasi panaszokat, hogy erre is csak azt tudom mondani:orvos
2021. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Keress egy normális nőgyógyászt. Akár magánúton is.

Nem várhatod a sült galambot, hogy egyszer majd helyre áll a ciklusod. Teszt negatív meg is jött a mensid, illetve írod, hogy hüvelyi ultrahangod is volt. Ott azonnal látták volna már azt is ha csak kezdődő terhesség van. De nyilván nem erről van szó

2021. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1 es számú

igen sajnos azt enis tudom hogy nem normalis mivel 12 eves korom óta megvan es eléggé sok idő telt el azotta Köszönöm szépen mindenféleképpen keressek másik nőgyógyászt

2021. jún. 5. 16:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező, de nem voltam kíváncsi a privát üzenetedre 🤣🤣🤣
2021. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak problémák agyban is

Egy nyelvtan tanárt is keress fel a nőgyógyász mellé

Totál értelmetlen ahogy írsz

2021. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ide hogy mint a 14 évesek mindenbe belekossetek egy telefonon írok és angolra van állítva nem magyarul. De komolyan nem értem hogy miért van az emberekbe akkora bunkóság. Így érthető miert van az hogy mai 13 eves lányok terhesek isznak buliznak lehett nem vagyok öreg de 13 évesen megse csinaltam olyanokat mint a maiak. Es ha tanácsot kérünk mar megy a kötekedes. En jo indulattal kértem tanácsot, de láttom hogy mar nem igazan van jo indulatu ember es a legrosszabb hogy nők között folyik a legtöbb rossz indulat
2021. jún. 5. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!