Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Masnak is volt ilyen?Lehett...

Csvani kérdése:

Masnak is volt ilyen?Lehett terhesegnek koze hozza,attol meg hogy negativ a teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!20 eves vagyok.11honaoja próbálkozunk párommal. A bajom 2 vagy 1 hónapokat szokott késni igy nem tudjuk kiszámítása a ciklusom ossze vissza szokott megjonni.Februarban nagy éles szuro balalhasi fájdalomal kerültem kórházba.persze csak vert vettek mert fejfájás hányinger utan jott elo ez a fájdalom és migrénes vagyok ezért arra fogtak hogy azert fajt igy az alhasam hogy felni felelni nem bírtam. 3 órán át.marciusban elmentem nőgyógyászhoz fogta a fejet hogy miatta jon a migren a képbe ha alhasi fájdalomról van szó. Hüvely ultrahangot csinalt semmi baj nem látott minden normális. Sebeszetre kuldott verkepem tökéletes vizeletemben gyulladast talaltak es gyomortukrozesre kuldtek onnan meg elkudtek hogy alhasi panaszokkal nem ok foglalkoznak ulthangra kellett volna engem kuldeni, hat enis meglepodtem hogy nem ultrahangoztak meg. Február óta fájdalom megmaradt de mar nem csak bal hanem jobb,állásnál is van koldok környéken is es ami a legfurabb hogy külső combom is szokott fájni bal oldalt esnegxa az agyekomnal is. Nem tudom mi lehett. Most három hónapon át elsoszor megjott rendesen van hogy ugy érzem mitha mozogna valami bennem persze de erősen sosem éreztem ilyet. Persze mar hülyének erzem magam mert negativ teszteket kapok megis sokszor terhesnek erzem magam
2021. jún. 5. 11:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem is írok inkább mar mert úgy láttom hogy hiaba jóindulatú az ember,csak azt nezzek hogy mibe köthetnek bele a másikba es nem segítenek hanem egymast oltogatjak.

Nem tudom ez mire jó de en nem ezért írtam köszönöm

2021. jún. 5. 20:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Írták neked szépen és egyértelműen, hogy ha teszt negatív, orvos nem látott semmit, akkor nem vagy terhes. Írtak alternatívákat is, hogy mi egyéb lehet az oka annak, amit érzel. Tehát részemről az értelmes válasz része eléggé ki van merítve.


Az, hogy az írásképed egy hányadék, az csak egy dolog. De a mondataid sem mindig egyértelműek. Olyan, mintha két összefüggő mondatod sem lenne egymás után.


Egyáltalán hogy jönnek ide a 13 évesek?


Tényleg, a saját érdekedben jobb lenne, ha megtanulnál kommunikálni, akkor talán az orvosokkal is könnyebben megtalálnád a közös hangot.

2021. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem làtott semmit,akkor tènyleg nem vagy terhes.Szerintem nezesd meg a hormonjaidat,mert lehetsèges, hogy tènyleg azzal lesz itt a problèma.
2021. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten, mi a francnak emelted ki a kérdést?? Azt ne mondd, hogy még mindig nem fogtad fel, hogy nem vagy terhes és el kellene menned orvoshoz az összevissza ciklusod miatt?
2021. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!