Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy lehet ez?Másnak volt ilyen?

Hogy lehet ez?Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés

6 évig szedtem fog.gátlót. 2 éve hagytam abba, mert babát szeretnénk.

1 év után mentünk el orvoshoz hogy mi lehet a baj, azóta minden hónapban peteérés követésem van,de sajnos egyik hónapban se volt spontán peteérésem. Na és itt jön a kérdés. Én minden hónapban érzem a peteérést,fáj a petefészkem körül, van tojásfehérjés nyákom is, és pozitív LH tesztjeim, mégis az UH.-on nincs egy érett petesejt se. Sőt igazából semmilyen, teljesen üres mindkét petefészkem. :(

Szerintetek ilyen lehetséges?Más járt így? Nagyon elvagyok már keseredve....

33N



2021. jún. 23. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, egy ismerősöm mesélt hasonlót, de nem akarok butaságot mondani.


A doki mennyire válaszol a kérdéseidre? Kapsz tőle elegendő tájékoztatást?

2021. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erősebb a tesztcsík mint a kontroll csík?

Egyébként úgy tudom, hogy teljes bizonyossággal csak ultrahangos követéssel lehet megállapítani, hogy van-e peteérés.

2021. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze,szuper orvosom van, mindent megtesz, tájékoztat , segít. Tulvagyunk a hormonpanelen, meg a lap. hasi méhtükrözésen is. Sehol , semmi gond sincs. Ő se tudja mi lehet ennek az oka.

2-es: UH-os követésre járunk egy éve, ott nem lát sose érett tüszőt....ez a gondom. Erősebb persze, tudom hogy működik, nem ma kezdtem....

2021. jún. 23. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Akkor ha az Uh nem mutatja ebben az esetben nincs peteérés.Nekem sem volt spontán de gyógyszerrel elő idézhető úgy rendesen.Clostylbegit-et kaptam még az inszeminációk alkalmával és volt peteérésem tőle csak vigyázni kell vele mert étvágyfokozó hatású.Aztán másik orvosom lett és ő Bemfola injekcióval idézte elő a peteérést és az is működött viszont a teherbeesés még nem sikerült sajnos.Méhpempőt kezdtem el használni 1 hónapja és észrevettem hogy volt peteérésem de Uh-n nem voltam szóval nem biztos,csak én gondolom.Szerintem Clostylbegit vagy Bemfola injekció kellene neked és lenne peteérésed
2021. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem ma kezdted, értem. Aranyos vagy... Bocsáss meg, hogy egyáltalán meg mertem kérdezni, meg hogy szerettem volna segíteni, úgy hogy első körben jobban megértem a problémádat. (Nekem ugyanis csak az ellenkezőjéről van tapasztalatom, vagyis hogy soha nem volt pozitív az LH tesztem.) Tudom, hogy UH-s követésre jársz és ott nem látszik peteérés. Tudok olvasni. Pontosan azért írtam, hogy elméletileg csak UH-val lehet biztosan megállapítani, hogy van-e peteérés. Mi szerint neked nincs, ergo lehetséges, hogy LH csúcs, pozitív LH teszt ellenére sajnos mégsincs peteérésed. Amit ugye az is alátámaszt, hogy sajnálatos módon 2 éve hiába próbálsz teherbe esni. Minden jót. Remélem akad valaki, aki megnyugtató válasszal tud szolgálni a kérdésedre.
2021. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy dokit aki tudja mi ennek az oka
2021. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inofem, Aviva torna nekem helyrehozta a dolgokat, hozzáteszem diétáztam is, mert enyhe IR és mindenféle ételintolerancia beigazolódott. Sok mindennel összefügg a peteérés, nem szabad leragadni a hormonpanelnél.
2021. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyereket akarok, de honnan tudom, hogy van-e peteérésem?

[link] › gyereket-akaro...

2017. febr. 27. — Az ovulációhoz közeledve az FSH helyett egyre inkább az LH hormon szerepe kerül ... Hogy miért nincs ovuláció, annak több oka is lehet, ám ...

2021. jún. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!