Labor menszesz alatt?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon béna kérdés lesz, de vállalom. Pont úgy kaptam időpontot, hogy belecsúszhat a menszeszem idejére. Ez az időpont is 1,5 hónap volt, lemondani nem szeretném.

Ilyenkor vizeletet hogyan adtok le?

Mielőtt nekem támadtok, tudom, hogy nem egy helyről jön, de egy irányba folyik, szóval keveredik.

Gondoltam rá, hogy úgyis lezuhanyzom előtte, akkor jobban kiöblítem, és úgy működhet? Vagy egyáltalán számít?


Köszönöm a segítséget és örülnék, ha nem csapna át a kérdés az én értelmi képességem vitatásában.


2021. jún. 29. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyire csak tudsz mosd meg magad. Tökéletes nem lesz, de ha a vizeletedben tobb vért találnak, akkor emiatt lesz.
2021. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletgyűjtés előtt egy alapos moskadás+tampon? Szerintem így nem szabadna,hogy gond legyen a vérrel.
2021. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem fognak vizeletmintát kérni. Nekem ezt mondta az orvosom.
2021. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már voltam úgyanígy. Reggel letusoltam, ott alul alaposan kimostam és utánna pisiltem otthon ehgy kis üvegbe, amit aztán ott leadtam. Nem volt benne semmi vér.
2021. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így többször, vittem magammal, nem volt benne vér. Ügyesen meg lehet oldani.
2021. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, hogy tusolás, tampon és úgy csak jó lesz.

Azért majd mondani fogom vagy rákérdezek, hogy utólag az pótolható -e.

Köszönöm a segítséget.

2021. jún. 29. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én erre figyelni szoktam, hogy ne olyankorra essen. De egyszer kórházban voltam és mondta a nővér, hogy reggel vérvétellel kezdek, meg kirakott egy poharat, hogy ezt töltsem meg reggeli első vizelettel. Mondtam, hogy mi a szitu(már nem volt olyan erős, de még megvolt.) Mondta, hogy akkor az sztornó. Hiába vigyázol némi vérlemezkét akkor is fognak találni, és az félrevezető lehet. Szerintem menj el vérvételre és vázold fel, hogy mi a helyzet, majd ők eldöntik.
2021. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam már így, bidèben mosakodtam előtte, így is volt egy kis vér a vizeletben, amit jeleztek a papíron. A kiértékelő doktornak megmondtam a szitut, hogy valószínűleg a mensi vér került bele, mondta hogy ok, és ennyi.
2021. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így,ahogy az utolsó írta,jeleztem a kiértékelő orvosnak,hogy pont megvolt és ennyi.
2021. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!