Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jött meg viszont negatív...

Nem jött meg viszont negatív teszt?

Figyelt kérdés
Már az 51.napom járok az amúgy 35 napos ciklusom helyett, valaki volt e hasonló helyzetben hogy a ciklusa végefelé vagy akár pont amikor meg kellett volna jönnie, rózsaszín folyása volt vagy 4-5 napig? Esetleg progeszteron hiány lenne az oka? Tudom csak az orvos tud biztosat mondani már van is időpontom jövőhétre, de azt mondta csináljak tesztet minden más nap míg nem megyek hozzá, igazából kicsit kiábrándító ez a sok negatív tesztelgetés meg pénzköltés, igazából szerintem ez nem terhesség ennyi idő után illő lenne legalább egy halvány második csík 😃😃 , kiváncsi vagyok hogy volt-e valakinek hasonló gondja?? És mi lett az eredmény, mi okozta???

2021. júl. 27. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sosem fog kiderülni. Előfordul, hogy valami miatt kimarad egy-egy menstruáció.
2021. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Hormon probléma okozhat ilyet. Szerintem tisztább, egyszerűbb ilyen esetben egy bhcgt nézetni vérvételen.


Vannak ilyen extrém esetek, hogy a szervezet nem választja ki a hcgt ezáltal nem jelenik meg a teszten a csík, de őszintén szólva én erről csak olvastam, látni sose láttam.

2021. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyes köszönöm a választ igazából még ilyet nem is hallottam, de igy legalább egy kicsit nyugodtabb vagyok hogy ilyen is létezik :)

2 válaszoló ilyet már hallottam igazából barátnőm pont így járt uhn már 8hetes volt a baba de a teszt negatív, ez szerintem is nagyon ritka, én sem gondolom hogy én pont így járnék.

Köszönöm a válaszaitokat ❤️😊

2021. júl. 27. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, de inzulinrezisztenciám és pcos-em van. Endokrinológus és dietetikus rakta helyre, folyamatosan diétáznom és sportolnom kell, hogy ne szálljon el a cukrom és legyen ciklusom. Volt amikor teljesen kimaradt egy. Ezen kívül még sok minden miatt lehet, de ha gondolod kérj beutalót endokrinológushoz.
2021. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam hogy esetleg ez is lehet az oka, 5 évig fogamzásgátlót szedtem aztán már 8honapja abba hagytam mivel babát szeretnénk semmi baj nem volt eddig vele igaz mindig késett de nekem fiatal koromban is 35 es 38 nap között volt, gondolom most hogy már nincs mesterséges menstruációm így elő jön amit el nyomott :) vagy valami ilyesmire gondolok én is :)
2021. júl. 27. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Se a 35 napos sem az 51 napos ciklus nem normális, hormonális gondod lehet!
2021. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!